The Backroad Deals pokřtí nové EP v Rock Café
Publikováno: Pátek, 09.02. 2018 - 14:49:13
Rubrika: Aktuality


Text: Lukáš Loužecký

V úterý 13. února pokřtí pražská partička THE BACKROAD DEALS své nové EP s názvem Colours. Tato slavnostní událost se uskuteční v pražském klubu Rock Café. Začátek celé akce je naplánován na 20. hodinu. Koncert je zdarma v rámci klubové FreeZone.

V roli kmotrů se představí pop-punkoví RELAPS a grunge'n'rolloví AFTERSPOON. Specialitou koncertu je rovněž fakt, že hned dvě z kapel mají za mikrofonem krásné zpěvačky.

The Backroad Deals jsou od počátku směsí rock'n'rollu, grunge, funku i blues. Koncerty jsou charakteristické silnou energickou show. V roce 2014 vydali první EP Z___i, ke kterému absolvovali českou tour s názvem Together. Od té doby aktivně vystupují na klubové a festivalové scéně. V letech 2015 a 2017 vydávají digitálně celkem čtyři další songy. Kromě dalších koncertů stihli i delší pauzu zapříčiněnou personálními změnami v kapele.

Zkraje roku 2018 vydávají další EP, k jehož všem songům plánují natočit videoklipy. V mezičase se rýsují další koncerty, a to nejen v České republice. Celé EP je k poslechu od soboty 7. 2. na profilech kapely.

Relaps se dali dohromady v roce 2012. Po několika zkouškách nahrávají album Sochy z bílkovin a pouštějí se do koncertování. Následuje pauza kvůli jiným aktivitám členů kapely. Další pořádný rozjezd se uskuteční až na přelomu roku 2016/2017, kdy do kapely přicházejí zpěvačka Nikola Kubelková a bubeník Michal Švec.

O historii Afterspoon toho z jejich profilu příliš zjistit nejde. Sama kapela říká: Afterspoon je grunge'n'rollový cosi, vzniklý začátkem roku 2006 v pražským Zpodnehtí... toť vše."

Line-up:
20.00 – Relaps
21.00 – The Backroad Deals
22.00 – Afterspoon

Související odkazy:
www.rockcafe.cz/en/program/freezone-the-backroad-deals-afterspoon-relaps
www.facebook.com/events/142588336426079
www.facebook.com/TheBackroadDeals
www.facebook.com/pg/relapsrock
www.facebook.com/pg/afterspoonband

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9176