Marduk, Mortiis, Belphegor nebo Malokarpatan na Brutal Assaultu 2018
Publikováno: Čtvrtek, 08.02. 2018 - 14:47:04
Rubrika: Aktuality


Text: Obscure Promotion

S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na Brutal Assaultu žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!

MARDUK opět rozezní svoje válečné bubny a polnice a spustí hrozivou baráž bicích, syrových a agresivních riffů, doplňovaných nenávistnými proklamacemi a hrůznými útrpnými Mortuusovými skřeky. 25 let metalové historie se střetne s odvěkými hrůzami válčení mezi lidskou rasou a výsledkem bude odporný a zběsilý black metal s charakteristickým rukopisem Marduk.

Jedna z nejunikátnějších kapel metalového podhoubí byla zrozena pohanskými tradicemi švýcarských hor, ze kterých přichází hrdé a rezolutní duo BÖLZER, které za pomoci těch nejelementárnějších nástrojů v podobě hlasu, kytary a bicích tvoří jeden z nejhutnějších a všepožírajících soundů vůbec.

Vzhledem k tomu, že Håvard Ellefsen byl zakládajícím členem Emperor, nemáme na vybranou a musíme jeho vystoupení zařadit do této várky... Moudří již vědí, že toto léto se skřetí synťákový ambient projekt MORTIIS vydává na cestu světem s hloubavými zvuky první éry, a máme to potěšení vám sdělit, že fanoušci BA budou u toho – a stejně tak se můžete těšit na nesvatý kult masa a kozlích hlav BELPHEGOR.

Z nejhlubšího lůna jihoamerického undergroundu přivoláváme chilskou ohnivou black/deathmetalovou bestii WRATHPRAYER k jedné z jejích velmi vzácných výprav na starý kontinent, zatímco z temných luhů západního Slovenska přijedou MALOKARPATAN. Kapela opěvovaná ve světě snad více než doma, nabídne potemnělý trip alkoholovým oparem do zapomenutých zákoutí místního folkloru plného loupeživých rytířů, rohatých hajných a čertů hrajících mariáš.

Po dekádě v ústraní se na scénu vrací hudebně dost možná nejkontroverznější francouzská blackmetalová horda ARKHON INFAUSTUS, aby si vyžádala svůj oplzlý trůn. A nakonec si bezbožní black/folkoví Irové CRUACHAN přijdou vybrat oběť pro svého boha krve.

Brutal Assault 2018 – 8.–11. srpna 2018 – Jaroměř, pevnost Josefov

Související odkazy:
www.brutalassault.cz
www.facebook.com/brutalassault.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9171