Vynikající slovenská šansoniérka zavítá do Šumperka
Publikováno: Pondělí, 05.02. 2018 - 22:19:02
Rubrika: Aktuality


Text: DK Šumperk

Slovenská herečka a zpěvačka maďarského původu SZIDI TOBIAS je označována za jeden z nejvýraznějších hlasů na hudební scéně, či dokonce za druhou dámu česko-slovenského šansonu. Proč tomu tak je, se budou moci posluchači přesvědčit v pondělí 26. února v Domě kultury Šumperk.

Šansoniérka má na svém kontě sedm alb, mezi nimi i jedno zlaté. Její písně jsou plné citu, upřímnosti, radosti a pozitivní energie. Koncertní vystoupení s kapelou bude tvořit průřez ze všech dosud vydaných desek a novinkového dvojCD Sedmoláska.

„Umělecké charisma a specifické zabarvení hlasu Szidi Tobias jsou kombinací pro silný umělecký zážitek. Posluchači se mohou těšit na oblíbené písně nejen z autorské dílny Milana Vyskočániho a Petera Lipovského. Zazní například skladby Na hotelu v Olomouci, Milovaná, Zem ze dna světa čerpá síly a mnoho dalších," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Koncert Szidi Tobias s kapelou se koná v pondělí 26. února od sedmi večer ve velkém sále Domu kultury. Vstupné je v předprodeji 250 Kč, v den akce podraží o padesát korun. Více informací získáte na www.dksumperk.cz.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9165