Creedence Clearwater Revived na konci března v Praze a Brně
Publikováno: Pátek, 02.02. 2018 - 16:42:19
Rubrika: Aktuality


Text: Brnokoncert

Do České republiky přijíždí kapela CREEDENCE CLEARWATER REVIVED, považovaná za pokračovatele legendární americké hippie formace Creedence Clearwater Revival, jejíž sestavu tvořili kytarista a textař John Fogerty, kytarista Tom Fogerty, baskytarista Stu Cook a bubeník Doug Clifford. Zkráceně CCR byli považováni za zakladatele takzvaného jižanského rocku (hlavní ikona jsou dodnes ZZ Top, mezi hlavní představitele patří Johnny Winter, Lynyrd Skynyrd, Kid Rock, Allman Brothers Band a Steve Ray Vaughan). Za legendární bývá považováno vystoupení Creedence Clearwater na Woodstocku 1969.

Britská formace Creedence Clearwater Revived s velkým úspěchem vystoupila v únoru 2017 v brněnském Sono Centru a do ČR se v témže roce vrátila jako předkapela skupiny Nazareth v Praze a Ostravě, kde právem sklidila velké ohlasy.

Na koncertech vás čeká poctivá porce nejznámějších hitů CCR, mezi které patří Have You Ever Seen The Rain, Fortunate Son, Bad Moon Rising, Proud Mary, Green River, Looking At My Back Door, Whoʼll Stop The Rain, Suzie Q a I Put A Spell On You.

29. 3. 2018 od 20.00 hod. – Praha, Divadlo Hybernia
30. 3. 2018 od 19.30 hod. – Brno, Sono Centrum

Přijďte si užít skvělou muziku z časů festivalu Woodstock v podání výtečných hudebníků!

www.brnokoncert.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9159