Šansoniéra Marie Doležalové pro Kuře opět po roce v La Fabrice 22. 2.
Publikováno: Pátek, 02.02. 2018 - 16:32:58
Rubrika: Aktuality


Text: Turner

Šansoniéra MARIE DOLEŽALOVÉ se opět po roce vrací 22. února do pražské La Fabriky. Přijďte se nadýchat kouzelné atmosféry večera, při které všichni pomáhají – hvězdy svým zpěvem a diváci svou účastí. Tisíc korun, které za vstupenku zaplatíte, budou dobře vynaložené peníze. 100 % z ceny lístku putuje na konto Pomozte dětem. Přijďte! Vstupenky koupíte na
www.lafabrika.cz.

Tentokrát se spolu se Šansoniérou poneseme na křídlech ptáků... Bude se zpívat o holubičkách, vránách, čápech i rosomácích. Králem mezi ptactvem zůstává Kuře, které pomáhá dětem už dvacet let. Tento večer se prý nikdo nebude brát vážně. Každý se ukáže v trochu novém světle. Živá hudba, živý zpěv, známé písně, známé tváře. Pomáhat je lehké jako pírko, když to člověk dělá s radostí. Hosty pozvala a večerem provází Marie Doležalová.

Účinkují: Marie Doležalová, Eliška Balzerová, Marta Jandová, Jitka Schneiderová, Marek Taclík, Iva Pazderková, Jan Cina, Lukáš Pavlásek, Veronika Kubařová, Eliška Nezvalová, Lukáš Rous, Marek Zelinka, Jakub Žáček, Marek Holý, Pavel Nečas. Na klavír doprovází Václav Tobrman a na kytaru Jan Burian.

Pomáhat můžete i vy, i když už třeba neseženete vstupenky na Šansoniéru nebo nemůžete přijít. Na www.pomoztedetem.cz naleznete mnoho způsobů jak do toho. Nejznámějším však stále zůstává benefiční večer sbírkového projektu Pomozte dětem, který letos odvysílá Česká televize na Velikonoční pondělí 2. 4. 2018. V přímém přenosu tedy Kuře oslaví dvacetiny. Děti, které neměly v životě zatím tolik štěstí, se zase těší na vaši pomoc.

Sbírkový projekt Pomozte dětem za dosavadní dobu existence rozdělil více než 222 milionů korun, které znamenaly přímou péči o ohrožené a znevýhodněné děti – konkrétně jich bylo 190 979.

I vy můžete pomáhat – různými způsoby. Dva nejčastěji užívané jsou:
- bankovním převodem na účet POMOZTE DĚTEM, číslo účtu je 95 95 95 95 95/0600
- zasláním DMS – lze poslat jednorázově nebo nastavit trvalou DMS
Jednorázová DMS: Vyberte si částku, kterou chcete projekt podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KURE 30 nebo DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na 87 777.
Trvalá DMS: Vyberte si částku, kterou chcete každý měsíc projekt podpořit, a odešlete trvalou dárcovskou SMS ve tvaru DMS TRV KURE 30 nebo DMS TRV KURE 60 nebo DMS TRV KURE 90 na číslo 87 777. Každý měsíc vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Projekt Pomozte dětem z částky obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS), která sbírku Pomozte dětem spravuje ve spolupráci s Českou televizí, oslaví v příštím roce 25 let existence. Patří k největším a nejstabilnějším grantovým nadacím v České republice. Jejím dlouhodobým posláním je poskytování pomoci tam, kde je potřeba. Od svého založení úspěšně podpořila více než 7000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9157