V Plzni se uskuteční první Slush Fest!
Publikováno: Středa, 31.01. 2018 - 23:06:46
Rubrika: Aktuality


Text: Slush Magazine

Plzeňská parta lidí ze Slush Magazine a Slush Records labelu pořádá vlastní hudební festival, který se uskuteční 17. února v plzeňské Papírně. Během jednoho večera vystoupí osm různých kapel z labelu Slush Records i mimo něj. Těšit se můžete na POVODÍ OHŘE, RUTKA LASKIER, ED ROSENTHAL, THRASHSURF, SNYDER, DILDO BOYZ, EFCO nebo třeba JACK PRESCOTT.

Nebude chybět ani stánek s distrem, a to nejen od kapel ze Slushe, ale i od Day After Records. Po tomto velkolepém večírku se všichni přesuneme na afterparty, která proběhne klasicky v baru Jekyll a Hyde, kde vás hudbou obšťastní DJ TUZEX.

Slush Magazine vznikl v roce 2013 jako internetový zine o hudbě. Postupem času se rozrostl o Slush Records a začal fungovat jako label. Pod svoje křídla začal postupně přijímat žánrově spřízněné kapely z Plzeňska, které vzájemně spolupracují, zařizují si koncerty, pomáhají si při vydávaní desek a podobně.

Startujeme 17. února od 18.00 hod. v plzeňské Papírně. Lístky si můžete koupit v předprodeji za 140 Kč anebo na místě za 180 Kč. Pro další info sledujte FB událost a webovky Slush Magazine.

Související odkazy:
www.slushmag.com
www.papirnaplzen.cz

Kdo nepřijde, je vocas!

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9153