Narozeniny Pařátu ve znamení In Memories a Dissolving Of Prodigy
Publikováno: Středa, 31.01. 2018 - 23:04:49
Rubrika: Aktuality


Text: Pařát

Jak už jistě víte, 2. března Pařát oslaví v třineckém Barrocku osmnácté narozeniny. Tento večer bude zároveň věnován albu In Memories od R.E.T., které Pařát ve stejný den vydá v reedici na 2LP (stejně jako merchandise je již možné předobjednat v Pařátshopu) a kapela jej přehraje v dobové sestavě. Pouze tento večer a už nikdy jindy!

2. března Pařát rovněž vydá tributní album DISSOLVING OF PRODIGY (digibook a merchandise je již rovněž možné předobjednat v Pařátshopu) a 3 skladby z něj v Barrocku kapely zahrají živě. Budeme moc rádi, když v co nejhojnějším počtu dorazíte na naši oslavu, zavzpomínat na In Memories a kamaráda Fusateho. Bude to jedinečná událost, kterou na místě rovněž podpoří přátelé ze slovenských kapel ABSTRACT a DOOMAS.

Ovšem máme na vás prosbu. Pakliže opravdu chcete dorazit, objednejte si vstupenky předem, zvlášť budete-li cestovat z dáli. Vzhledem k omezené kapacitě nového Barrocka jsme se rozhodli dát do přímého prodeje pouze 220 ks vstupenek (+ kapely a nemálo VIP vstupů) a byli bychom strašně neradi, kdybychom vám bez vstupenky na místě museli oznámit, že vás dovnitř už pustit nemůžeme, protože kapacita klubu je naplněna.

Vstupenky jsme rozdělili do dvou kategorií. Vážíme si každého čtenáře a podporovatele Pařátu, nicméně předplatitelům rádi dáváme výhody. Máte to do Třince daleko a budete řešit ubytování? Poradíme vám!

Veškeré další informace najdete na webu Pařátu ve zprávě z 27. 1. 2018.

www.paratmagazine.com

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9152