Lenny Kravitz zavítá v rámci letního turné do Prahy
Publikováno: Neděle, 28.01. 2018 - 20:24:45
Rubrika: Aktuality


Text: Echopromotion
Foto: Mathieu Bitton

LENY KRAVITZ oznámil termíny svého nadcházejícího letního evropského turné v roce 2018, v rámci kterého vystoupí 2. 6. v pražské O2 Areně. Kromě turné Kravitz chystá i hudební novinku, která bude vydána letos na jaře.

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení ve vlivech soulu, funku a rocku 60. a 70. let, proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista. Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny Grammy a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii 'Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon'.

Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Lenny Kravitz se objevil v kritikou kladně přijatém filmu Precious, v obou dílech kasovního trháku Hunger Games nebo ve snímku Komorník, který režíroval Lee Daniels. Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku 2003 věnuje své kreativní firmě Kravitz Design Inc., která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek.

Vstupenky v síti Ticketportal. Ceny vstupenek 1290–1790 Kč.

Související odkazy:
www.lennykravitz.com
www.livenation.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9145