Master's Hammer pokřtí novou desku Fascinátor 10. února v Ostravě
Publikováno: Pondělí, 22.01. 2018 - 19:34:13
Rubrika: Aktuality


Text: Obscure Promotion

Legendární okultní black metal MASTER'S HAMMER, který daleko přesáhl hranice Československa, se hlásí o slovo s novou deskou Fascinátor! Kapela, která loni poprvé po 25 letech odehrála první koncerty, pokřtí desku 10. února exkluzivně v ostravském klubu Brick House. Po koncertě bude afterparty s kapelou!

Novinka s názvem Fascinátor má být podle kapely návratem k nejstaršímu období kolem desky Rituál. Fanoušci mohou klasicky očekávat osobitý pohled na black metal s jazykově hravými texty frontmana Františka Štorma. „Do atmosféry novinky se promítl i fakt, že kapela hraje po letech opět živě. Fascinátor je proto zvukově živá deska nahraná živou kapelou, ne další počin studiového projektu," doplňují Master's Hammer.

Master's Hammer pokřtí novou desku v ostravském klubu Brick House v sobotu 10. února. Album, které bude na místě k dispozici na CD i LP, pokřtí bubeník spřízněných Culf Of Fire Tomáš Corn. Po koncertě bude následovat afterparty s kapelou. Pivovar Chříč u příležitosti koncertu uvaří speciální várku piva Fascinátor. V roli předskokana se představí další blackmetaloví klasici INFERNO.

Master's Hammer + Inferno – 10. 2. 2018 – Ostrava, Brick House
FB událost – www.facebook.com/events/506911013013857

Vstupenky jsou k dispozici na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.

Související linky:
www.facebook.com/MastersHammerOfficial
www.obscure.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9127