Diagnoza Exitus pokřtí v Divadle pod lampou nový singl
Publikováno: Pondělí, 15.01. 2018 - 16:31:13
Rubrika: Aktuality


Text: Václav Votruba

Neurotoxin – tak se jmenuje nový singl domažlických rockerů DIAGNOZA EXITUS. Kluci ho pokřtí 3. února v Plzni v Divadle pod lampou. Jako hosty si pozvali skupiny VOTCHI a THE RIVER OF THE LOST SOULS.

„Pro nás to bude skutečně speciální večer, proto budeme rádi, když nás fanoušci podpoří," říká baskytarista Václav Brůha. „Letos slavíme 10 let od prvního koncertu kapely, tak to bude takový začátek party, která vyvrcholí na podzim. Zkrátka a dobře, koukejte dorazit!"

Pražští Votchi patří bezesporu k nejvýraznějším tuzemským hardrockovým kapelám. Ostatně scénu už v minulosti zahřívali takovým legendám, jako jsou Deep Purple či Uriah Heep. „A v žádném případě si ostudu neudělali. Je to špička," zdůrazňuje Václav Brůha.

The River Of The Lost Souls je prog-rocková kapela z Českých Budějovic. V sestavě figurují známé osobnosti tuzemského metalového undergroundu, které figurovaly či figurují například v Dark Angels, Vihar, Avenger či Martyrium Christi. Kapela momentálně propaguje debut The Midnight Album, který vyšel u slovenských Metal Age.

Akce začíná ve 20. hodin.

Kontakty a odkazy:
diagnoza.exitus@email.cz
www.diagnozaexitus.cz
www.bandzone.cz/diagnozaexitus
www.facebook.com/Diagnoza-Exitus-official-289413208432

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9113