Turbowolf v Lucerna Music Baru představí své třetí album
Publikováno: Neděle, 07.01. 2018 - 23:31:00
Rubrika: Aktuality


Text: D-Smack-U Promotion

TURBOWOLF nedávno potvrdili, že pracují na třetím albu s názvem The Free Life. Na svých webových stránkách kapela oznámila, že album vyjde 9. března a 29. března ho pak představí publiku v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 330 Kč + poplatky jsou k zakoupení na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal, na místě v den koncertu za 390 Kč.

Turbowolf je rocková kapela z anglického Bristolu, kterou tvoří Chris Georgiadis (zpěv a syntezátory), Andy Ghosh (kytara), Lianna Lee Davies (basová kytara) a Blake Davies (bicí). V roce 2010 vyrazili na evropské turné s KoЯn a Dimmu Borgir. Kapela si také zahrála na mnoha festivalech, jako jsou např. Download, Sonisphere, Lovebox, Great Escape, SXSW, Boardmasters a Hevy. Před vydáním debutu Turbowolf strávili několik let cizelováním svého zvuku na mnoha turné s kapelami jako The Eighties Matchbox B-Line Disaster, The Computers, Pulled Apart By Horses a Dinosaur Pile-Up.

Jejich první album Turbowolf vyšlo v roce 2011 u Hassle Records. V roce 2012 vydali EP nazvané Covers EP Vol 1 s cover verzemi čtyř skladeb (See Through Head – The Hives, Electric Feel – MGMT, Captain Caveman – Lightning Bolt a Somebody To Love – Jefferson Airplane / The Great Society). V roce 2014 Turbowolf vydali singly Solid Gold a Rabbits Foot, jeli na turné s Death From Above 1979 a na samostatné turné s kapelami Hyena a Dolomite Minor. Své druhé album Two Hands pak vydali v dubnu 2015 na Spotify. Jejich sound zahrnuje prvky mnoha hudebních žánrů – rock & rollu, psychedelie, heavy metalu, punk rocku a elektroniky.

Více info:
www.turbowolf.co.uk
www.facebook.com/turbowolf
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.goout.net/cs/listky/turbowolf/kssb

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9087