Anneke van Giersbergen představí v Nové Chmelnici kapelu VUUR
Publikováno: Sobota, 06.01. 2018 - 22:46:27
Rubrika: Aktuality


Text: Pragokoncert
Foto: archiv skupiny

Na začátku roku 2016 se ohnivá kráska Anneke rozhodla zúžit své hudební zaměření a jít folkovou akustickou cestou jako sólový umělec a také metalovým směrem jako zpěvačka kapely. Už od The Gentle Storm její fanoušci očekávali návrat k metalu, a konečně je tady! Nová kapela VUUR – překládaná z holandštiny jako 'oheň' nebo 'vášeň' – vznikla, aby reprezentovala metalovou stránku úchvatné zpěvačky Anneke.

Kapela debutové album s názvem In This Moment We Are Free – Cities vydala 20. října a hodlá jej představit svým fanouškům v rámci turné UK & European Tour 2018. Zastávka pro Českou republiku proběhne 16. února v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho! Čekají vás nejen zbrusu nové písně, ale i oblíbené songy z repertoáru Anneke.

Anneke dodává: „Vždycky budu hrát písně od The Gathering a Devina Townsenda, protože je miluji. Také vím, že lidé ty písně chtějí slyšet, takže je nikdy neopustím, a mám také své oblíbené písně z The Gentle Storm, které budu dál hrát. Měli bychom vnímat VUUR jako definitivní. Není to ale projekt, a proto, když uděláme setlist, bude obsahovat jak nové věci, tak také další oblíbené písně z mé minulosti."

Ochutnávku nové tvorby Anneke si pusťte zde: www.youtube.com/watch?v=Pgi5XeKBnUE

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9080