Vyprodanou Vánoční Symphonic Tour zakončil Miro Žbirka pražským koncertem
Publikováno: Pátek, 05.01. 2018 - 10:56:45
Rubrika: Aktuality


Text: Turner
Foto: Patrik Uhlíř

MIRO ŽBIRKA úspěšně uzavřel prosincovou sérii koncertů se slavnostní vánoční atmosférou koncertem v pražském Paláci kultury v rámci festivalu České doteky hudby.

Byť se ten pražský trochu lišil od koncertů Vánoční Symphonic Tour, kde hostovali Lenka Filipová a Jaroslav Svěcený, všude panovala jedinečná atmosféra, kterou si všichni – včetně Mira Žbirky – opravdu užívali.

„Rád bych poděkoval všem, kteří přišli na koncerty vánočního turné. Vytvořili jste úžasnou vánoční atmosféru! Díky vám jsem načerpal energii do dalších projektů... Během svátků se začnu připravovat na nahrávání nového alba, začínáme totiž už na začátku roku s mým osvědčeným týmem včetně producenta Roba Casse v londýnském studiu v Abbey Road. Přesouváme se však do studia číslo 3, kde jsem ještě nikdy nepracoval, a možná si na mne Rob připraví i nějaké nové muzikanty..." říká Miro Žbirka.

Pro slovenské fanoušky jsou na prosinec 2018 připraveny další dva koncerty vánočního turné (15. 12. 2018 Žilina, 18. 12. 2018 Košice), ale nebyl by to Miro Žbirka, kdyby neměl pohromadě i nějaké plány pro české publikum.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9075