Gene Simmons potvrzen na Masters Of Rock 2018!
Publikováno: Středa, 27.12. 2017 - 17:56:29
Rubrika: Aktuality


Text: Pragokoncert

Jedna z největších osobností rockové historie, zakladatel nesmrtelné hardrockové legendy KISS GENE SIMMONS, vystoupí poprvé sólově v Evropě. Velkolepé vystoupení plné hitů KISS i sólových skladeb odehraje na Masters Of Rock.

Legendární baskytarista s nejdelším jazykem na rockové scéně, zakladatel KISS, a jedna ze světově nejuznávanějších osobností hudby, Gene Simmons, odehraje svůj sólový set na Masters Of Rock! Newyorská kapela KISS prodala víc než 100 milionů alb po celém světě. KISS mají také svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. V současnosti kapela KISS v čele se zakladatelem a frontmanem Genem Simmonsem slaví 43 let na scéně. Gene k tomuto výročí vyráží na turné se svou druhou kapelou GENE SIMMONS BAND oslavit první dny, kdy vznikla vůbec nejslavnější hardrocková kapela světa.

Stovky vyprodaných stadionů a arén po celém světě, miliony fanoušků a úchvatné show – to jsou KISS. Gene Simmons však není spjat jen se jménem KISS, světoznámý hudebník například stojí za celou nahrávací kariérou slavné zpěvačky Lizy Minnelli, objevil rockovou hvězdu Van Halen, vyrábí vlastní kytary a baskytary a vede vlastní rockovou školu. Příští rok tato legenda vůbec poprvé se svou druhou kapelou Gene Simmons Band navštíví Českou republiku a svůj speciální set plný hitů KISS odehraje na největší rock/metalové události ve střední Evropě. Festival Masters Of Rock přivítá rockovou legendu, zakladatele a frontmana KISS – u toho nesmíte chybět!

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9058