Čtyřdenní maraton filmové hudby
Publikováno: Sobota, 16.12. 2017 - 11:41:40
Rubrika: Aktuality


Text: Michala Nováčková
Foto: Matěj Třasák

Projekt Film Music Prague funguje s přestávkami v České republice od roku 2011. Jedná se o jedinečný festival svého druhu. Tento projekt, který je dílem týmu soundtrackových nadšenců, je kulturní událostí, která skvěle prokazuje audiovizuální podstatu filmové hudby.

V rámci festivalu Film Music Prague 2018 bude možné během čtyř dnů v pražském Rudolfinu nebo Foru Karlín navštívit koncerty plné slavných filmových melodií, a to pod taktovkami skladatelů, jako jsou Benjamin Wallfisch, Nick Phoenix, Thomas Bergersen nebo Clint Mansell. Fanoušci filmové hudby tak budou mít jedinečnou příležitost slyšet naživo skladby z filmů Sherlock Holmes, Requiem za sen, Králova řeč či X-Men 3. Kromě koncertů nabídne čtyřdenní festival i diskuse se zajímavými hosty, výstavy a workshopy.

„Filmová hudba nás baví. Koncerty populárních melodií z hollywoodských filmů jsou jedním z našich snů, které chceme plnit. Díky nám můžete potkat oblíbeného skladatele osobně. Dozvědět se zajímavosti z filmového průmyslu. Podpořte naše akce a přijďte se podívat!" vzkazují na svých stránkách pořadatelé festivalu Film Music Prague 2018, který proběhne v době od 19. do 22. dubna 2018 v Praze. A proto pokud také patříte mezi soundtrackové nadšence, stoprocentně přijďte.

Vstupenky je možné zakoupit na www.filmmusicprague.com/vstupenky. Více informací o festivalu najdete na stránkách www.filmmusicprague.com nebo na
www.facebook.com/FilmMusicPrague.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9023