Příchod jara ohlásí The Temperance Movement se svojí novinkou
Publikováno: Pondělí, 11.12. 2017 - 07:35:40
Rubrika: Aktuality


Text: D-Smack-U Promotion

THE TEMPERANCE MOVEMENT ohlašují evropské turné na podporu nového alba A Deeper Cut, které vyjde počátkem roku 2018. Kapela zahraje 21. 3. 2018 v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky jsou k mání za 390 Kč + poplatky, na místě v den koncertu za 490 Kč.

Britští rockandrolleři The Temperance Movement se vracejí se sérií koncertů ve Velké Británii a Evropě, kterými podpoří vydání svého nového studiového alba, které vychází počátkem příštího roku. Kapela prožila posledních několik let ve víru událostí – vydala dvě alba, která se dostala do Top 20, vyrazila na turné kolem světa a vystupovala na světových pódiích po boku takových megahvězd, jako jsou The Rolling Stones.

The Temperance Movement jsou konečně zpět – a vůbec nelenili, protože doufají, že rok 2018 bude ještě úspěšnější. Turné proběhne ve Velké Británii, Irsku, Německu, Francii, Švýcarsku, Belgii, Holandsku, Rakousku, Polsku a České republice. Kapela vystoupí před dosud nejpočetnějším publikem. První singl z nového alba s názvem Caught In The Middle byl premiérově vysílán 3. listopadu. Netrpělivě očekávané nové album A Deeper Cut vyjde 16. února 2018 a obsahuje 12 zbrusu nových skladeb.

„Tohle je dosud moje nejoblíbenější album, které jsme natočili, a těším se na jeho vydání víc než kdykoliv předtím," prohlásil kytarista Paul Sayer. „Cítím, že se nám na téhle desce podařilo zachytit to, co jako kapela představujeme. Už se nemůžu dočkat, až ji lidem zahrajeme naživo."

Praha se The Temperance Movement dočká 21. března, kdy kapela představí nové album publiku ve Futurum Music Baru.

Více info:
www.thetemperancemovement.com
www.facebook.com/TheTemperanceMovement
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.goout.net/cs/listky/the-temperance-movement/bdrb

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9003