Zimní Rockový Slunovrat ve znamení crossoveru
Publikováno: Středa, 06.12. 2017 - 15:05:19
Rubrika: Aktuality


Text: Kryštof Chvojka

Klubová odnož řevnického festivalu Rockový Slunovrat se překvapivě nekoná v Poberouní, ale návštěvníky uvítá v pražském Rock Café, a to 9. února 2018. Dveře se fanouškům kvalitní muziky otevřou v 18.00 hodin a pro prvních 150 nedočkavců je připraven welcome drink od Jägermeistera.

Line-up je složen ze čtyř kapel různých žánrů. Svoji premiéru v programu festivalu si odbude hardcore/crossoverové seskupení THE.SWITCH. Díky lyrickým textům, hutným kytarovým riffům a naléhavému projevu se z The.Switch staly nevšední hvězdy klubové scény. Doplní je hraví indiepopoví NANO, kteří se již představili na letním festivalu. Třetí kapelou jsou ostřílení muzikanti plní balkánského temperamentu CIRCUS PROBLEM. Ti na akci v rámci Rockového Slunovratu vystoupí už počtvrté. Kvarteto vystupujících završují řevničtí SCB.

Vstupenky v předprodeji za 180 Kč a na místě za 250 Kč lze pořídit přímo v Rock Café. Veškeré informace o letním i zimním Rockovém Slunovratu naleznete na webové nebo facebookové stránce festivalu.

Související odkazy:
Web – www.rockovrat.cz
Facebook – www.facebook.com/rockovyslunovrat
Událost – www.facebook.com/events/1836134893083096

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8988