Within Temptation vystoupí v rámci tour v jediné exkluzivní show pro ČR!
Publikováno: Pátek, 24.11. 2017 - 02:34:17
Rubrika: Aktuality


Text: Pragokoncert

Holandská symphonicmetalová stálice WITHIN TEMPTATION s velkou radostí oznamuje své plány na příští rok. Členové party pracují na novém albu, které hodlají představit ve 33 městech a 18 zemích! Toto turné ukončí vůbec nejdelší tour přestávku v historii kapely.

Po dvou letech odpočinku s rodinou vytvořila zpěvačka Sharon den Adel sólové album My Indigo a začala pracovat na novém, v pořadí už sedmém albu kapely Within Temptation. Na konci příštího roku se tedy můžeme těšit na představení dalšího skvělého alba oblíbené party. K live představení kapela připravuje úchvatnou a zbrusu novou show, kterou si nesmíte nechat ujít. Jejich jediný koncert pro Českou republiku v rámci European Tour 2018 se uskuteční 11. prosince 2018 v hale Forum Karlín v Praze.

Exkluzivní předprodej vstupenek startuje na www.within-temptation.com. Oficiální předprodej na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a Ticketlive startuje v pátek 24. 11. Vstupenky bude možno zakoupit na stání za 690 Kč a stání před pódiem za 850 Kč.

Sharon den Adel dodává: „Když skončilo naše poslední turné, měla jsem volný čas. Uvědomila jsem si, že potřebuji nějakou dobu strávit se svojí rodinou, abych se vypořádala s různými věcmi a znovu se našla. Trvalo to mnohem déle, než jsem čekala, ale po dvou letech se věci obrátily k lepšímu. Vytvořila jsem sólové album My Indigo, které mi pomohlo se vypořádat s problémy. A pak jsem si najednou uvědomila svůj bolestný hlad po heavy a epické muzice. Hudba začala přicházet sama. S jistotou jsem věděla, že naše sedmé album vznikne. Takže tady jsme... prezentujeme naše sedmé turné a naštěstí už to nebude trvat tak dlouho, protože se všichni nemůžeme dočkat, až zase vyjedeme ven!"

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8949