Hudební festival Hrady CZ poznal vítěze letních soutěží na výročí revoluce
Publikováno: Čtvrtek, 23.11. 2017 - 01:35:27
Rubrika: Aktuality


Text: Riff Raff

Datum 17. listopadu je nejen oslavou začátku pádu totalitního režimu v České republice, ale také významným datem pro fanoušky osmi zastávek festivalu Hrady CZ. Již od roku 2006 probíhá na
www.ceskeamoravskehrady.cz letní festivalová fotosoutěž. Soutěž zapojuje profesionální i neprofesionální fotografy z řad návštěvníků jednotlivých festivalů do festivalového dění a každým rokem se do ní hlásí stále více zdařilých fotografií. Možnost přispět do společné soutěžní fotogalerie měli návštěvníci hudebně-kulturního festivalu od jeho první zastávky až do 17. 11.

Vítězná fotografie s názvem 'Kunětická hora' od Veroniky Poláchové

Mezi výherce se rozdělí exkluzivní ceny, například mobilní stáčecí zařízení Pygmy od Staropramenu, prémiová třílitrová lahev becherovky s podpisem Bohuslava Píchy, strážce 210 let staré tajné receptury, stylová koloběžka v designu značky Havana, trilogie Kmeny Vladimira 518 od Red Bull, VIP vstupy na festival a další skvělé ceny! Letošními výherci jsou Petr Gavel, Ondřej Šustík a Jiří Hajduk. Hlasovací soutěž na www.ceskeamoravskehrady.cz vyhrála Veronika Poláchová.

Vítězná fotografie s názvem 'Mandrage' od Petra Gavla

Vítězná fotografie s názvem 'Páteční program byl top' od Ondřeje Šustíka

Vítězná fotografie s názvem 'Ohně' od Jiřího Hajduka

V rámci pátečního zahajovacího večírku je jedním z hlavních bodů programu velká karnevalová přehlídka. Každý pátek ve 21 hodin se na hlavním pódiu shromáždí úctyhodný počet masek, které za své převleky získají věcné ceny od partnerů festivalu. Karnevalová přehlídka tradičně vrcholí velkým finále masek, probíhajícím též na www.ceskeamoravskehrady.cz.

„Letošní karnevalová soutěž hýřila barvami, soutěžící nasadili oproti předchozím ročníkům vysokou laťku, mnoho masek kombinovalo originalitu s odvahou, a tak jsme se letos rozhodli odměnit hlavní cenou dokonce masky dvě," říká Viktor Souček, organizátor festivalu.

Vítězem karnevalu se stali lidožrouti z Veveří

Cenami pro nejlepší masky je elektrická kytara typu Peavey, vyrobená z rezonančního mahagonového dřeva v designu značky Jack Daniel', kterou od nás dostává Avatarka z Bouzova, a speciální exkurze do pivovaru Staropramen za doprovodu vrchního sládka včetně dopravy, ubytování a večeře pro 6 osob, kterou získávají lidožrouti z Veveří. Ostatní finalisté získají navíc po dvou volných vstupech na festival.

Vítězem karnevalu se stala Avatarka z Bouzova

O letošních vítězích je již rozhodnuto, ale i vy se můžete utkat o hodnotné ceny příští rok! Termíny jednotlivých festivalů jsou již zveřejněny, proto už můžete začít vymýšlet kostým na karneval nebo začít s přípravami na fotografování.

Vstupenky na Hrady CZ pořídíte v předprodeji v síti Ticketstream. Více informací na:
www.ceskehrady.cz, www.ceskeamoravskehrady.cz

Termíny festivalů Hrady CZ 2018:
13.–14. 07. – Točník, Žebrák
20.–21. 07. – Kunětická Hora
27.–28. 07. – Švihov
03.–04. 08. – Rožmberk nad Vltavou
10.–11. 08. – Veveří
17.–18. 08. – Hradec nad Moravicí
24.–25. 08. – Bouzov
31. 08.–01. 09. – Bezděz

Související odkazy:
www.ceskehrady.cz
www.ceskeamoravskehrady.cz
www.facebook.com/CESKEHRADY

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8944