Iron Maiden se vrátí v červnu do Prahy. Přivezou s sebou i Killswitch Engage
Publikováno: Středa, 15.11. 2017 - 00:02:22
Rubrika: Aktuality


Text: Echopromotion
Foto: archiv Iron Maiden

Po nesmírně úspěšném celosvětovém turné v letech 2016–17 na podporu svého šestnáctého studiového alba The Book Of Souls se IRON MAIDEN v roce 2018 opět vydají na turné se sérií evropských koncertů s názvem Legacy Of The Beast World Tour. Začne v estonském Tallinnu 26. května a skončí 10. srpna v londýnské O2 Areně. Do České republiky se Iron Maiden vrátí po dvou letech – představí se 20. června 2018 na pražském letišti v Letňanech.

Celý evropský program turné lze nalézt na adrese www.ironmaiden.com a předpokládá se, že se protáhne i do roku 2019. Koncept Legacy Of The Beast World Tour byl inspirován mobilní hrou Iron Maiden a stejnojmennou komiksovou knihou, proto bude scéna obsahovat řadu různých, ale vzájemně propojených 'světů'. Na koncertech zazní především skladby z osmdesátých let s několika překvapeními z pozdějších alb, která dodají koncertům na rozmanitosti.

Manažer Iron Maiden Rod Smallwood dále vysvětluje: „Jak naši fanoušci dobře vědí, od doby, co se Bruce a Adrian znovu připojili k Maiden na počátku milénia, přistupujeme k jednotlivým turné v určitém cyklu – střídáme turné k novým albům s turné 'History/Hits'. Rádi takhle pracujeme z mnoha důvodů, a to nejenom proto, že tenhle systém dává skupině příležitost hrát jak nový materiál, tak i starší hity, o kterých víme, že je fanoušci vždy rádi slyší. Takhle to je vždy čerstvé pro naše fanoušky, ale i pro nás. Pro tohle 'History/Hits' turné, na kterém zazní starší hity, jsme se rozhodli postavit téma na názvu Legacy Of The Beast – odkaz, který se nám dokonale hodí. Poskytuje prostor pro naši kreativitu a spoustu zábavy, hlavně s Eddiem! V tuto chvíli nechci moc prozrazovat, ale připravujeme celou řadu různých scén, vše v souladu s tradicí Maiden, a doufáme, že našim fanouškům poskytneme fantastický zážitek, až tuhle výjimečnou show navštíví."

KILLSWITCH ENGAGE jsou potvrzeni jako speciální hosté na většině evropských koncertů.

Vstupenky v sítích Ticketpro a Ticketportal. Ceny vstupenek 1490–1950 Kč. Předprodej pro Live Nation Klub od 22. 11. 2017 10.00 hod. do 23. 11. 2017 22.00 hod. Oficiální předprodej bude zahájen 24. listopadu 2017 v 9.00 hod.

Související odkazy:
www.ironmaiden.com
www.killswitchengage.com
www.livenation.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8922