Soutěž o vstupenky na koncert together PANGEA
Publikováno: Pondělí, 13.11. 2017 - 19:13:52
Rubrika: Soutěž


Alternativní TOGETHER PANGEA z Kalifornie se již zanedlouho představí v Praze. 26. listopadu tato rock'n'rollová trojice zahraje fanouškům v klubu Café V lese. Během koncertu představí jak materiál ze svých předchozích tří alb, tak i zbrusu nové songy z aktuální řadovky.

A protože v hudbě together PANGEA nechybí ani špetka punkového koření, doprovodí je stylově belgičtí punkeři MIND RAYS. Takže rock'n'roll a punk, to vše v alternativním balení, bude 26. listopadu ke slyšení v pražském Café V lese. Pokud máte rádi toho hudební spojení, jistě si nenecháte ujít tuto show a určitě se vám budou hodit i nějaké vstupenky zdarma. RockShock ve spolupráci s pořádající agenturou D-Smack-U pro vás připravil novou soutěž o dva volné vstupy. Stačí jen správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Odpovědi zasílejte na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže 'together PANGEA' a nezapomeňte připsat i celé své jméno. A zde je znění soutěžní otázky:

Jak zní název letos vydaného nového alba together PANGEA?Soutěž byla ukončena. Bez výherce.Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8919