Highly Suspect vyprodali Futurum, únorový koncert se přesouvá do Lucerny
Publikováno: Pátek, 03.11. 2017 - 14:10:40
Rubrika: Aktuality


Text: Smart Communication
Foto: archiv skupiny

Velký zájem o únorový koncert HIGHLY SUSPECT a vyprodaný Futurum Music Bar znamenají jediné – přesun jedné z netrpělivě očekávaných hudebních události příštího roku do větších prostor Lucerna Music Baru. Americké rockové trio se 17. února vůbec poprvé představí českému publiku. I přestože kapela teprve předloni vydala debutové album Mister Asylum, dokázala strhnout pozornost fanoušků po celém světě.

Highly Suspect si hned prvním albem vysloužili nominaci na Grammy. Od té doby stoupají stále vzhůru. Další rok tihle fešáci svůj úspěch zopakovali a druhé album The Boy Who Died Wolf jim vyneslo hned dvě nominace na Grammy v rockových kategoriích. Jejich muzika je plná úderných rockových a hardrockových skladeb, famózních kytarových sól a silných refrénů. Skladby jsou nabité energií, emocemi a odzbrojující upřímností. Za krátkou dobu na hudební scéně již kapela stihla zastávky na hlavních světových festivalech a tour po celém světě včetně Austrálie, Nového Zélandu, Evropy a Spojených států. Kluci z Highly Suspect nejen zatraceně dobře vypadají, ale také hrají vysoce kvalitní rockovou muziku, které je v dnešní době čím dál tím méně.

Koncert Highly Suspect se uskuteční 17. února 2018 v Lucerna Music Baru. Lístky jsou opět v prodeji v síti Goout.cz. Více informací na www.rockforpeople.cz.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8887