Výroční Guttural Gore Grind Mafia Festival zve na jubilejní desátý ročník
Publikováno: Sobota, 28.10. 2017 - 00:37:08
Rubrika: Aktuality


Text: Miroslav Kouřil

16.–17. 2. 2018 oslaví Guttural Gore Grind Mafia Festival 10 let, a tak jsme se rozhodli připravit něco opravdu speciálního a jedinečného! Festival se oficiálně rozrůstá na plnohodnotné dva dny a vše se odehraje na jediném místě – v ostravském klubu Barrák –, takže už o nic nepřijdete! Letos máme hned 4 headlinery, těšte se na vystoupení LENG TCH'E z Belgie, kteří přivezou po letech novou desku, ojedinělý koncert HYMEN HOLOCAUST (Holandsko), dále TEETHGRINDER (Holandsko), a hlavně se přesně po 10 letech do Ostravy vrátí gore legendy JIG-AI.

A to zdaleka není vše. CARNAL DIAFRAGMA oslaví 20 let, a bude to nevídaná a jedinečná show. Na prkna, co znamenají podsvětí, se pak navrátí po 6 letech MELANCHOLY PESSIMISM. Očekávejte delší set, protože zazní písně z celé diskografie včetně kultovního debutu Recompense Of Saints.

Mezi další potvrzené kapely v tuto chvíli patří: PSYCHONEUROSIS (PL), SPERM OF MANKIND (SK), VAPAHTAJA (FIN), MINCING FURY AND G.C.O.Q.D., BRUTALLY DECEASED, UNBORN SUFFER (PL)

Ve finále se můžete těšit na 18 kapel z celé Evropy!

V tradiční tombole letos můžete získat volné vstupy na Brutal Assault, Fekal Party, MetalGate Czech Death Fest, Nice To Eat You Death Fest, Flesh Party Open Air, Antitrend Open Air, Symbolic Fest a mnohem více.

Limitovaná vlna předprodeje za 300 Kč je již vyprodána, v tuto chvíli jsou k dispozici lístky v předprodeji za 399 Kč / 15,50 €.

Aktuální informace vždy na:
www.facebook.com/gggmafiafest
www.crystalprod.cz/gggmafiafest.html
FB událost – www.facebook.com/events/113194262713091

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8865