Anastacia se vrátí v květnu do Prahy
Publikováno: Čtvrtek, 26.10. 2017 - 15:53:37
Rubrika: Aktuality


Text: Vanity Club Europe

Americká zpěvačka ANASTACIA po devíti letech vystoupí v Praze, ale jen pro velmi omezený počet příznivců. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 27. 10. 2017 od 10.00 hod. v síti Ticketportal. Popová legenda Anastacia, jejíž výjimečný hlas učinil z písní Iʼm Outta Love a Left Outside Alone masivní hity po celém světě, se po devíti letech vrátí do Prahy!

„Moc se těším, až se vrátím do Evropy, navíc s albem Evolution. Natáčela jsem tuhle desku během turné ke kompilaci Ultimate Collection a už se nemůžu dočkat, až budu nové skladby sdílet s fanoušky na koncertech," řekla zpěvačka. Album Evolution, které vzniklo ve Stockholmu, produkoval Anders Bagge, který v minulosti spolupracoval např. se Céline Dion, Janet Jackson nebo Madonnou. I jeho zásluhou vznikla nahrávka, která Anastaciu vrací ke kořenům, kdy bravurně míchala rockové skladby s chytlavými popovými melodiemi a baladami.

Turné Evolution naváže na mimořádně úspěšnou loňskou a letošní koncertní sérii Ultimate Collection, při které zpěvačka absolvovala 110 vystoupení, z nichž byla drtivá většina beznadějně vyprodána. Během turné Anastacia, která sama již dvakrát bojovala s rakovinou, ohlásila spolupráci s nadací Cancer Research UK, jež podporuje prevenci a výzkum tohoto zhoubného onemocnění.

Anastacia, celým jménem Anastacia Lyn Newton, se narodila v roce 1968 v Chicagu. Do celosvětového povědomí ji uvedla hned její debutová deska Not That Kind vydaná v roce 1999, ze které vzešly mj. hity Not That Kind či výše zmiňovaná Iʼm Outta Love. Nemalou zásluhu na zpěvaččině popularitě měl i její mimořádně zvučný a chraplavý hlas, který je často označován za jeden z nejzajímavějších vokálů popové scény všech dob. Do dnešního dne vydala zpěvačka včetně zářijové novinky Evolution celkem sedm studiových alb, kterých se prodalo přes 30 milionů kopií a jsou ověnčena nespočtem prestižních ocenění včetně tří nominací na Brit Awards, pěti na MTV Europe nebo vítězství ve VIVA Comet a NRJ Radio.

Mediální vody Anastacia zčeřila naposledy nejen kritikou opěvovaným novým albem Evolution, ale i vtípkem na účet poroty proslulé soutěže Sweden Idol (obdoba SuperStar), kam se zpěvačka vydala v přestrojení za amatérskou soutěžící. Porota vedená výše zmíněným producentem Andersem Baggem, který jako jediný znal pravdu, zpěvačku nepoznala a označila ji za její nepovedenou kopii. V letošním roce také nazpívala notoricky známý duet Ti Amo s Umbertem Tozzim, který v listopadu poprvé vystoupí v Praze.

12. 5. 2018 – Praha, Forum Karlín, vstupné 1790–2390 Kč(Ticketportal)

Související odkazy:
www.landingpage.anastacia.com
www.facebook.com/events/234281980437780
www.ticketportal.cz/Event/ANASTACIA_US

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8862