Roger Waters přidává druhý pražský koncert
Publikováno: Středa, 25.10. 2017 - 14:35:36
Rubrika: Aktuality


Text: Echopromotion
Foto. Kate Izor

Kreativní génius Pink Floyd se vrací do Prahy s novým programem, který obsahuje novinky, skladby ze sólových alb, ale samozřejmě i klasické skladby Pink Floyd. ROGER WATERS v rámci programu Us + Them představí nejdůležitější skladby ze svého průkopnického díla – písně z nejúspěšnějších alb Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side Of The Moon) spolu se skladbami z jeho kritikou nadšeně přijatého nového alba Is This The Life We Really Want?

Turné je pojmenováno podle skladby Us And Them z roku 1974 z alba Pink Floyd The Dark Side Of The Moon. To se pyšní mnohamilionovými prodeji po celém světě. „Na turné představíme zcela novou show," řekl Roger Waters. „Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věcí. Pravděpodobně 80 % z toho bude starý materiál a 20 % pak nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show."

Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá – jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatným kvadrofonním zvukem. Nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

Turné Rogera Waterse Us + Them je prvním evropským koncertním turné od úspěšného The Wall Live (2010–2013), které se v roce 2013 zastavilo i v České republice. Celkem 219 vyprodaných koncertů turné navštívily více než 4 miliony fanoušků po celém světě a turné dosáhlo nejvyšších hrubých příjmů v historii.

V pražské O2 Areně se Roger Waters představí 27. 4. 2018 a nově i v dalším přidaném termínu 28. 4. 2018. Vstupenky v cenách 1590–2590 Kč jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.

Související odkazy:
www.rogerwaters.com
www.livenation.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8855