Soutěž o vstupenky na koncert Bernhoft & The Fashion Bruises
Publikováno: Neděle, 15.10. 2017 - 09:44:42
Rubrika: Soutěž


Norský zpěvák, multiinstrumentalista a skladatel JARLE BERNHOFT přijede 26. října potěšit i své pražské příznivce. Se svým projektem BERNHOFT & THE FASHION BRUISES se představí ve Futurum Music Baru.

V Norsku absolvoval Jarle Bernhoft několik vyprodaných turné, ale rád vyjíždí i mimo svou domovinu, takže jej mohli vidět posluchači v Dánsku, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Belgii, Holandsku či Německu. Do Prahy přijede s letošním novinkovým EP The Morning Comes. Pokud patříte mezi příznivce tohoto zajímavého interpreta a na pražské vystoupení se chystáte, můžete při troše štěstí navštívit koncert zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s pořádající agenturou D-Smack-U pro vás připravil novou soutěž o dva volné vstupy. Stačí jen správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Odpovědi nám zasílejte na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže 'Bernhoft & The Fashion Bruises' a nezapomeňte připsat i celé své jméno. A zde je znění soutěžní otázky:

Jak se jmenuje loni vydané EP nominované na cenu Grammy?Soutěž byla ukončena. Bez výherce.Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8835