Thirty Seconds To Mars se vracejí do České republiky
Publikováno: Pátek, 13.10. 2017 - 00:26:11
Rubrika: Aktuality


Text: Echopromotion
Foto: archiv skupiny

Americká kapela THIRTY SECONDS TO MARS se vrací na evropská koncertní pódia. Trio právě ohlásilo na příští rok velké evropské turné, se kterým se po téměř pěti letech vrátí i do České republiky! V pražské Tipsport Areně se představí 19. 4. 2018. Kapelu Thirty Seconds To Mars tvoří již několik let zpěvák Jared Leto, jeho mladší bratr Shannon Leto a trojlístek uzavírá kytarista Tomo Miličeviæ.

Skupina funguje od roku 1998, tudíž v příštím roce oslaví již dvacet let své existence. Během nich stihla vydat čtyři studiová alba, přičemž obrovskou komunitu fanoušků si dokázala získat již debutem 30 Seconds To Mars z roku 2002. Velký zlom přišel o tři roky později, kdy se na trhu objevilo album A Beautiful Lie. Kapela následně absolvovala velké turné po Evropě, kam si ji jako speciálního hosta vybrali Linkin Park. S nimi se v roce 2007 poprvé představili i v Praze. Zároveň se do mainstreamových rádií dostaly i jejich úspěšné singly The Kill, A Beautiful Lie a především From Yesterday, díky čemuž se název Thirty Seconds To Mars začínal stávat opravdovým pojmem. K rostoucí popularitě vydatně napomohl i charismatický frontman Jared Leto, který byl v té době taktéž jedním z nejvyhledávanějších amerických herců, jenž během koncertů své kapely předváděl neuvěřitelnou show, která dokázala strhnout dav. Zpěvák Jared Leto je znám svou velmi přátelskou komunikací s publikem, citem pro každý detail během koncertů a jakožto režisér drtivé většiny klipů kapely se podílí i na vizuální podobě koncertní show. Nejen díky tomu, ale i díky deskám This Is War (2009) a Love, Lust, Faith And Dreams (2013) se Thirty Seconds To Mars poslední léta etablovali mezi v Evropě nejoblíbenější zaoceánské kapely, jejichž každá show vyvolává mnoho emocí a přináší neopakovatelné koncertní zážitky.

Thirty Seconds To Mars se v současné době mohou pyšnit nejen miliony prodaných alb a stovkami beznadějně vyprodaných koncertů, ale i mnoha prestižními cenami, mezi kterými nechybí tři ceny MTV Video Music Awards, celkem osm cen MTV Europe Music Awards, NME Awards nebo Billboard Music Awards. To vše kapela mezi květnem a zářím tohoto roku korunovala sérií koncertů po Jižní Americe, na kterých doprovázela kapelu Muse. Zároveň v srpnu představila i nový singl Walk On Water, kterým ohlásila páté studiové album. S jeho dokončením vůbec nepospíchá a i nadále se soustředí na osobní kontakt s fanoušky v rámci koncertních vystoupení. Pro Evropu si v příštím roce naplánovala řadu zastávek, mezi kterými rozhodně nemůže chybět ani Praha.

Vstupenky v sítích Ticketportal a Ticketpro (od 13. 10. 2017). Cena vstupenek 990–1490 Kč.

Související odkazy:
www.thirtysecondstomars.com
www.adventuresinwonderland.com
www.livenation.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8828