Soutěž o vstupenky na koncert Youngblood Brass Band
Publikováno: Úterý, 10.10. 2017 - 19:22:00
Rubrika: Soutěž


Punk, hip-hop, dechovka – tak přesně v tomto duchu se představí tuzemským fanouškům američtí YOUNGBLOOD BRASS BAND. Už za pár dnů, konkrétně 23. 10. 2017, tahle početná formace vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.

Jejich široký žánrový záběr je znám po celém světě a nezřídka je bylo možné vidět jako headlinery i na prestižních rockových, punkových, jazzových či multižánrových festivalech. Za zmínku jistě stojí účast na festivalech Roskilde, Glastonbury, Lowlands, Pukkelpop, SXSW, CMJ, North Sea Jazz, WOMAD a dalších. Pokud se do Prahy na jejich exkluzivní vystoupení chystáte, při troše štěstí můžete koncert navštívit zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s pořádající agenturou D-Smack-U pro vás připravil novou soutěž o dva volné vstupy. Stačí jen správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Odpovědi nám zasílejte na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže 'Youngblood Brass Band' a nezapomeňte připsat i celé své jméno. A zde je znění soutěžní otázky:

Kolik členů má aktuální sestava Youngblood Brass Bandu?Soutěž byla ukončena. Bez výherce.Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8822