Roger Waters oznamuje termíny evropského turné Us + Them
Publikováno: Neděle, 08.10. 2017 - 23:18:03
Rubrika: Aktuality


Text: Echopromotion
Foto: Kate Izor

ROGER WATERS v rámci programu Us + Them představí nejdůležitější skladby ze svého průkopnického díla – písně z nejúspěšnějších alb Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side Of The Moon) spolu se skladbami ze svého kritikou nadšeně přijatého nového alba Is This The Life We Really Want? Turné je pojmenováno podle skladby Us And Them z roku 1974 z alba Pink Floyd The Dark Side Of The Moon. To se pyšní mnohamilionovými prodeji po celém světě.

„Na turné představíme zcela novou show," řekl Roger Waters. „Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věcí. Pravděpodobně 80 % z toho bude starý materiál a 20 % pak nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show."

Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá – jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkcí a úchvatným kvadrofonním zvukem. Toto nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

Turné Rogera Waterse Us + Them je prvním evropským koncertním turné od úspěšného The Wall Live (2010–2013), které se v roce 2013 zastavilo i v České republice. Celkem 219 vyprodaných koncertů turné navštívily více než 4 miliony fanoušků po celém světě a turné dosáhlo nejvyšších hrubých příjmů v historii.

27. 4. 2017 – Praha, O2 Arena, vstupné 1590–2590 Kč v předprodejní síti Ticketportal

Související odkazy:
www.rogerwaters.com
www.livenation.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8815