Evanescence zavítají do Prahy se symfonickým orchestrem a novým albem
Publikováno: Čtvrtek, 05.10. 2017 - 22:55:06
Rubrika: Aktuality


Text: Michaela Horáková
Foto: archiv skupiny

Po úspěšném vystoupení na festivalu Rock For People do České republiky opět zavítá americká skupina EVANESCENCE, která se po delší odmlce vrátila na koncertní pódia. Nyní se můžeme těšit i na novou desku a turné, v rámci kterého se v sobotu 17. března 2018 představí v pražském Kongresovém centru.

Dvojnásobní držitelé ceny Grammy aktuálně připravují čtvrté studiové album Synthesis, na kterém kromě starších oblíbených písní najdeme i dvě novinky. To vše ve zcela novém hudebním kabátě, protože skladby budou nahrány za doprovodu symfonického orchestru. A právě v této podobě se představí živě i v rámci chystaného turné, které začne nejprve v Americe a poté se přesune do Evropy.

„Tenhle projekt pro mě opravdu hodně znamená. Pod zvukem bubnů a kytar je v naší hudbě nesčetně vrstev," říká zpěvačka Amy Lee. Nahrávku produkovali bubeník Will Hunt a skladatel a aranžér David Campbell známý mimo jiné pro spolupráci s Justinem Timberlakem, Muse, Adele, Michaelem Jacksonem a dalšími. „Spolupráce s Davidem Campbellem nakonec vyústila v předělání písní do úplně nových aranží, nejen co se smyčců, komplikovaného programování a experimentování týče. Vše dá vyniknout hlavně vokálům, silným příběhům a emocím," doplnila Amy.

Koncert přináší ICP Live ve spolupráci s Fource Entertainment. Předprodej vstupenek v cenovém rozmezí 890–2290 Kč bude zahájen v pátek 6. října od 10 hodin výhradně v síti Tickestream. Vedle klasických vstupenek budou v prodeji také VIP a MEET&GREET balíčky.

Související odkazy:
FB událost – www.facebook.com/events/1255969747883026
Oficiální stránka Evanescence – www.evanescence.com

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8803