Toto se v roce 2018 po devatenácti letech vrátí do České republiky
Publikováno: Středa, 04.10. 2017 - 22:17:56
Rubrika: Aktuality


Text: Echopromotion
Foto: archiv skupiny

Chystané koncertní turné bude pro TOTO nejrozsáhlejším za poslední léta a kapela na něm oslaví 40. výročí existence. Fanoušci se mohou těšit i na kolekci největších hitů s názvem 40 Trips Around The Sun. Album bude obsahovat zbrusu nové a doposud nevydané skladby po boku nově remasterovaných klasických skladeb. Jádro kapely Toto, které tvoří Steve Lukather, David Paich, Steve Porcaro a Joseph Williams, se v minulém roce znovu sešlo ve studiu, aby mohlo pracovat na chystaném materiálu.

„David, Steve, Joseph a já jsme nadšení z dlouhotrvajícího úspěchu kapely," poznamenal Steve Lukather. „Toto turné k našemu 40. výročí bude výjimečné pro nás i pro všechny naše fanoušky. Kromě toho je opravdu zajímavé spolupracovat znovu s naší nahrávací společností. V letošním roce jsme strávili spoustu času prací na nové hudbě a remasteringu starších věcí."

Jen několik kapel v hudební v historii zanechalo individuálně nebo kolektivně větší stopu v popové kultuře než členové Toto. Jako jednotlivci jsou ke slyšení na pěti tisících albech, kterých se celkem prodalo neskutečných půl miliardy kusů a které získaly více jak dvě stovky nominací na ceny Grammy. Téměř čtyřicet let spolu a díky tisícovkám autorských počinů, včetně
nejprodávanějšího alba všech dob Thriller od Michaela Jacksona, zůstávají Toto jednou z nejúspěšnějších koncertních i albových formací na světě. Z jejich tvorby čerpá mnoho umělců a kapela nadále překračuje normy stanovené celou hudební komunitou, díky čemuž je synonymem pro hudební věrohodnost. Jejich repertoár je však zároveň stále aktuální. Jsou popovou kulturou a jednou z mála 'sedmdesátkových' kapel, které vydržely měnící se trendy a styly v kariéře a mohou se pochlubit celosvětovou multigenerační fanouškovskou základnou.

Toto se představí v pražském Foru Karlín 27. 2. 2018. Vstupenky lze zakoupit od 5. 10. 2018 v předprodejní síti Ticketpro. Cena vstupenek je 1190–2190 Kč.

Související odkazy:
www.totoofficial.com
www.livenation.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8798