Patnáctiny Dymytry: Reedice CD Neser!, fanouškovský playlist a další překvapení
Publikováno: Středa, 16.08. 2017 - 22:06:05
Rubrika: Aktuality


Text: Nicola Bernard
Foto: Nicola Bernard

Není tomu pořádně ani rok, co pražská pětice DYMYTRY v čele s Janem 'Protheem' Macků vydala desku a-g-r-o-n-a-u-t, která sklidila značný úspěch. Nyní se kapela nechystá do nahrávacího studia, ale do Malé sportovní haly (ex-Incheba Expo Arena) v pražských Holešovicích, kde oslaví patnáct let existence. „Bude to hezký završení těch patnácti let, který si kapela opravdu vybojovala – navíc to bude v opravdu krásným prostoru, a tak doufáme, že přijdou i nějaký lidi," prozrazuje na úvod kapelník Jiří 'Dymo' Urban.

Právě v rámci výročního koncertu, který se zde odehraje 23. 3. 2018, zazní nejen nejnovější tracky z již zmiňované desky a-g-r-o-n-a-u-t a nejnovějšího EP Sedmero krkavců, ale celkový průřez celou dosavadní tvorbou. „Určitě chystáme průřez tvorbou a bude i něco nového – kromě toho, že se během podzimu chystáme na reedici desky Neser!, taky plánujeme přehrání desky Psy-Core a singlu. Mají je fakt rádi jak naši fans, tak i my – opravdu si zaslouží novej zvuk. Naši Dymytry rodinu nemine ani speciální výroční edice merchandisingu, našim fanouškům tak může Ježíšek přinést vůbec celej balíček; něco z merche, již zmiňované double CD a třeba i novej singl pěkně po kupě s lístkem pod stromeček," dodává 'Dymo'.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketstream anebo přes novou mobilní aplikaci Dymytry, kde si lze lupeny v sekci 'Koncerty' zakoupit jedním kliknutím myši. Kromě toho zde mohou návštěvníci koncertu zvolit i playlist. Třešničkou na dortu jsou informace o jednotlivých členech kapely, přehled koncertů napříč republikou až půl roku dopředu, videa, texty anebo soutěže. Dymytry též jako jedna z mála kapel provozují nově i live streaming, který je možné sledovat právě v již zmiňované aplikaci.
To všechno a ještě mnohem víc chystají Dymytry v rámci svého výročního koncertu, ze kterého navíc vznikne i tzv. živák. Bude to zkrátka takový nářez, na jaký jsme od této formace zvyklí. Více na
www.dymytry.cz.

Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=8659