Soutěž o vstupenky na mini turné německých Dust Bolt
Publikováno: Úterý, 29.11. 2016 - 21:48:09
Rubrika: Soutěž


Německá thrashmetalová škola je společně s tou americkou považována za nejlepší na světě, ať již se to týká renomovaných spolků, které společně pokládaly v 80. letech základní kameny tohoto stylu, nebo se jedná o spolky novodobé vlny. A právě k těm novým, a nutno podotknout, že velice talentovaným, patří i německá partička DUST BOLT. Že se ale vlastně nejedná o žádné zelenáče, dokazuje i skutečnost, že jsou na světě již deset let, na kontě mají tři alba, koncertují po celé Evropě a patří do stáje renomovaného labelu Napalm Records.

Jak už tedy bylo řečeno, Dust Bolt koncertují po celé Evropě a v polovině prosince se mohou na tuto divokou thrashmetalovou smečku těšit i tuzemští fans, a to hned ve třech městech – Havířov (15. 12., My ROCKet), Brno (16. 12., RC Brooklyn) a Trutnov (17. 12., Kulturní stánek Kabinet). Pokud jste příznivci Dust Bolt, potažmo pěkně nabroušeného thrash metalu – zajímavě vypadají i předkapely turné, jako například VENDETTA, KAAR, ZONE a další –, máte nyní výbornou příležitost se na některou z tuzemských zastávek dostat zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s pořádající agenturou Enemy Booking pro vás připravil soutěž o 3x 2 vstupenky (2 vstupenky na každou akci). Postup jak je získat je tradičně velice jednoduchý. Pošlete na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku, do předmětu uveďte název soutěže 'Dust Bolt' a do textu e-mailu nezapomeňte připsat i celé své jméno. A zde je znění aktuální soutěžní otázky:

Jak se jmenuje novinka Dust Bolt vydaná letos v červenci?Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Martin Válek (Karviná), Lukáš Lipovský (Havířov), Radim Sirotka (Brno), Václav Opletal (Adamov), Viktor Sloup (Jánské Lázně), Pavel Baloun (Trutnov)Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=7749