Soutěž o vstupenky na košický koncert Bryana Adamse
Publikováno: Pondělí, 05.09. 2016 - 11:35:10
Rubrika: Soutěž


Legendární kanadský zpěvák a skladatel BRYAN ADAMS se po deseti letech vrací na východní Slovensko. 8. října se v rámci turné k poslednímu albu Get Up! představí fanouškům v košické Steel Aréně. Kromě představení posledního alba dojde samozřejmě i na připomenutí nestárnoucí rockových či romantických hitů, jako například Can't Stop This Thing We Started, Heaven, Summer Of '69, Somebody nebo Please Forgive Me.

To vše si mohou užít nejen slovenští fanoušci, ale i dva čtenáři RockShocku, a to rovnou zadarmo. V naší nové soutěži si totiž můžete zahrát o dvě vstupenky na koncert Bryana Adamse v Košicích. Postup, jak se ke vstupenkám dostat, je jako vždy docela jednoduchý. Stačí poslat správnou odpověď na velice jednoduchou soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net a mít trochu štěstí při losování. Nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno a korespondenční adresu, na kterou vám v případě výhry vstupenky zašleme, a do předmětu uveďte název soutěže 'Bryan Adams – Košice'. Výčet úspěchů Bryana Adamse je snad nekonečný a v mnoha ohledech i rekordní, a právě jednoho rekordu se bude týkat i aktuální soutěžní otázka. Zde jej její znění:

Jak se jmenuje song, který se díky úspěšnému tažení v žebříčcích dostal i do Guinnessovy knihy rekordů?Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Věra Sychrová (Brno).Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=7432