Soutěž o nové CD skupiny John Dovanni
Publikováno: Čtvrtek, 16.06. 2016 - 19:44:14
Rubrika: Soutěž


Přesně na Den dětí vydala znovuobnovená skupina JOHN DOVANNI své novinkové album, jež 'hrdě' nese název Hrdobec. Rockoví fans na něm ovšem nenajdou žádný básnický rozbor od profesora Hrbolka, nýbrž šestnáct (včetně závěrečného Outra) ostrých rockových projektilů. Dlouhých jednadvacet let trvalo, než se fanoušci dočkali následovníka druhého a na dlouhou dobu posledního počinu Síň slávy. Teď jsou ale John Dovanni zpět a v plné parádě!

Album Hrdobec se připravovalo v letech 2015 a 2016 a na jeho vzniku se podílela sestava Petr Henych (kytara), Vítek Fiala (baskytara), Tomáš Kolinger (zpěv) a Lukáš Pavlík (bicí), který je pod novou nahrávkou zároveň podepsán i jako producent a zvukový mistr. Pokud jste ještě novou desku skupiny John Dovanni neslyšeli, můžete tak částečně učinit prostřednictvím aktuálního singlu Legionář ( www.youtube.com), zakoupením na e-shopu JanaMusic ( www.shop.janamusic.cz) anebo si o ni můžete rovnou zahrát v naší nové soutěži. Hned dva z vás se mohou těšit na tuto žhavou novinku, pokud správně odpovědí na jednoduchou otázku a budou mít trochu štěstí při losování. Odpovědi můžete zasílat na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, nezapomeňte připsat celé své jméno a korespondenční adresu a do předmětu název soutěže 'John Dovanni'. Dnešní otázka se bude týkat bubeníka a producenta Lukáše Pavlíka, který je nejen mezi rockovými fanoušky uznávaným muzikantem. A zde je její znění:

Jak se jmenuje nová skupina složená z bývalých členů ostravské metalové legendy, ke které se Lukáš Pavlík loni přidal?Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Michal Karafiát (Košetice), Pavel Masařík (Brno)Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=7191