Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest
Publikováno: Pátek, 27.05. 2016 - 19:16:22
Rubrika: Soutěž


Chtěli byste si užít festival s bývalým zpěvákem Iron Maiden BLAZEM BAYLEYM a festivalovými stálicemi, jako jsou DESMOD, ŽLUTÝ PES, ZAKÁZANÝOVOCE, HENTAI CORPORATION, ATARI TERROR nebo TANGO Mirka Imricha? Není nic jednoduššího než vyrazit 2. 7. 2016 do Ostravy, kde se tito interpreti představí v rámci zavedeného a dnes již tradičního Slezskoostravského Rock-Festu.

Kromě zmiňovaných kapel se mohou letos fanoušci těšit i na další zástupce tuzemské rock/metalové scény, kterých bude tentokrát o poznání více. Malebné prostředí Slezskoostravského hradu totiž nabídne vůbec poprvé hudební program na třech scénách. Vzhledem k samotnému prostředí, žánrově pestré hudební nabídce i celkovému zázemí pro návštěvníky je zcela na místě označení 'festival pro celou rodinu'. A pokud s sebou skutečně vezmete celou rodinku, určitě by vám mohla přijít vhod nějaká volná vstupenka. A právě nyní máte příležitost se na Slezskoostravský Rock-Fest dostat zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s KPSO, o. s., pro vás připravil novou soutěž o dvě festivalové vstupenky. Vám jen stačí mít trošku štěstí při losování a hlavně správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Správné odpovědi nám zašlete na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže 'SORF 2016' a nezapomeňte připsat i celé své jméno. Aktuální otázka se bude týkat letošního headlinera Blaze Bayleyho a zde je její znění:

Jak se jmenuje nové album Blaze Bayleyho vydané letos v březnu?Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Ľuboslav Vršanský (Orlová), Pavel Soviar (Ostrava)Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=7115