Soutěž o vstupenky na MetalGate Czech Death Fest 2016
Publikováno: Čtvrtek, 19.05. 2016 - 18:38:20
Rubrika: Soutěž


Praotcové grindcoru NAPALM DEATH, britská blackmetalová avantgarda LYCHGATE, extrémně temní a atmosféricky ambientní THE GREAT OLD ONES z Francie, deathmetaloví egyptologové MAAT, extrémně metaloví CTULU, norský black metal v podání avantgardních DØDHEIMSGARD, melodičtí i tvrdě thrash/deathoví CIRCLE OF CHAOS ze Švédska, španělská brutální trojka AVULSED, VENDETTA FUCKING METAL a MUTILATED JUDGE, to je jen zlomek toho, co bude možné vidět a slyšet v rámci letošního MetalGate Czech Death Festu. Kompletní line-up, kde nechybí další zvučná zahraniční jména i tuzemské (nejen) metalové špičky, jako například spolupořádající TORTHARRY nebo FLESHLESS či SIX DEREES OF SEPARATION, najdete na oficiálních stránkách www.czechdeathfest.cz.

Již osmý ročník letos proběhne ve dnech 16.–18. června 2016 na tradičním místě – autokemp Brodský v Červeném Kostelci. Pokud se do malebného areálu na břehu Brodského rybníka chystáte a zatím nemáte v kapse vstupenku, nabízíme vám mimořádnou příležitost, jak se k nějaké dostat zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s MetalGate pro vás připravil novou soutěž o tři vstupenky na MetalGate Czech Death Fest 2016 a na vás už čeká jen tradiční a jednoduchá procedura, jak se při troše štěstí ke vstupenkám dostat. Na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net nám posílejte správné odpovědi na jednoduchou otázku, do předmětu uveďte název soutěže 'MGCDF 2016' a k odpovědi připište i celé své jméno a adresu. Aktuální soutěžní otázka se bude týkat jednoho z headlinerů – Napalm Death. A zde je její znění:

Napalm Death letos slaví 35 let existence. Kdo z aktuální sestavy byl u zrodu kapely v roce 1981?Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahomír Konečný (Koryčany), Pavel Masařík (Brno), Iva Jandíková (Klecany)Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=7084