Soutěž o 2 nová EP Emerald Shine
Publikováno: Středa, 04.05. 2016 - 00:04:50
Rubrika: Soutěž


Není to tak dávno, kdy se tuzemská folkmetalová scéna rozrostla o dalšího zajímavého zástupce – novojičínské bardy EMERALD SHINE. Na tom, že ve své drsné metalové muzice využívají i takové nástroje, jako jsou housle či flétny, by vzhledem k žánrovému zaměření nemělo být nic až tak neobvyklého. Když k tomu ovšem připočteme jako další nástroj i harfu a sestavu o vskutku úctyhodném počtu osmi muzikantů, to už na zajímavosti jistě něco přidá.

Myšlenka na původně boční projekt gothicrockové formace Černá Zář vznikla v hlavách zakladatelů (Leena – zpěv, flétna, Ritchie – harfa) již někdy v roce 2010. Oficiálně pak začíná kapela fungovat až o tři roky později, kdy se zformovala kompletní sestava, která začala aktivně zkoušet a skládat vlastní repertoár, jejž v následujícím roce představila posluchačům poprvé i naživo. To už byl jen malý krůček k tomu, aby skupina vyrukovala i s nějakým studiovým počinem, což se povedlo zrealizovat začátkem letošního roku, kdy vyšlo debutové EP Beneath The Stars. A právě o tuto nahrávku, respektive hned o dvě, si můžete nyní zahrát v naší nové soutěži. Pravidla jsou vám jistě dobře známá, přesto je raději připomeneme. Správné odpovědi na jednoduchou soutěžní otázku nám zasílejte na redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže 'Emerald Shine' a nezapomeňte připsat i celé své jméno a korespondenční adresu. Aktuální soutěžní otázka zní:

Kdo vymyslel název Emerald Shine a jaká je jeho muzikantská pozice v kapele?Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Martina Karafiátová (Dolní Kralovice), Štěpán Řezníček (Tišnov)Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=7009