Soutěž o vstupenky na Far Beneath The Northern Stars v Praze
Publikováno: Úterý, 29.03. 2016 - 21:18:03
Rubrika: Soutěž


Jak už někteří z vás patrně zaznamenali, skupiny WOLFARIAN a EMERALD SHINE vyrážejí na mini turné Far Beneath The Northern Stars a 16. 4. 2016 se společně představí i v pražském klubu Fatal. Tuto moravskou folkmetalovou dvojku na místním pódiu doprovodí i pořádající paganmetalová horda ODRAEDIR.

Jestliže i vy máte rádi metalovou muziku řádně okořeněnou lidovými prvky a pro metal neotřelými hudebními nástroji, rozhodně byste si neměli tuto zajímavou akci nechat ujít. A pokud ještě váháte, možná by vám mohla přijít vhod nějaká volná vstupenka. A proč ne třeba přímo od RockShocku. Hned dva z vás se mohou těšit na dva volňásky, o které si můžete zahrát v naší nové soutěži. Pravidla jsou jako vždy stejná a jednoduchá. Pošlete nám na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net odpovědi na velice jednoduchou otázku, do předmětu uveďte název soutěže 'Odraedir' a nezapomeňte připsat celé své jméno. Otázka k aktuální soutěži se bude týkat právě pořádající kapely Odraedir a zde je její znění:

Jak zní název nové desky Odraedir, kterou kapela zanedlouho slavnostně pokřtí?Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Jan Soběslav, Vít ŘehořTento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=6861