inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Legendy Pretty Maids, Vice aj Peter Nagy posilnia Rock pod Kameňom 2018
Publikoval: JO - Čtvrtek, 31.05. 2018 - 19:29:40
Rubrika: Aktuality

Text: Pavol Dráb
Foto: archív festivalu

Ak vám chýba poriadna dávka kvalitnej rockovej hudby, ale aj oddychu v prírode, baľte kufre a plánujte návštevu festivalu Rock pod Kameňom v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine. Ak sem zavítate v termíne medzi 9.–11. augustom 2018, počas dňa si môžete vychutnať relax na známom tunajšom biokúpalisku a užijete si aj koncerty slovenských, českých i zahraničných rockových legiend. Najväčšia rocková nádielka pod holým nebom sa blíži!

Tento rok sa znova rozoznie ostrá hardrocková muzika oceľovými srdcami našich fanúšikov, a to opäť unikátne v Snine na Rock pod Kameňom. Priekopníci metalu z Dánska – PRETTY MAIDS hrajú už od roku 1981 a svoj prvý album vydali v roku 1984. Od tej doby majú na svojom konte celkom 15 albumov a nespočetné množstvo hitov v čele s Please, Donʼt Leave Me. Snina zažije od kapely Pretty Maids zbrusu novú šou a skladby z ich najnovšieho albumu Kingmaker si vypočujeme premiérovo naživo na festivale. Pozitívna energia osemdesiatych a deveťdesiatych rokov s harmonickým a pôvodným duchom prenesená do moderného veku.

Pripravení na party? Poriadnu dávku energie do žíl prinesie nemecká rocková legenda VICE z konca 80. rokov. Popularita VICE vybehla hore rýchlo a presvedčila svojich fanúšikov jednoduchými rockovými piesňami a pozitívnym postojom na scéne, ktorá sa doteraz nezabudla. VICE je rocková kapela s úmyslom oslavovať život a hudbu so svojimi fanúšikmi, ktorí pretvorili výraz heavy metal v happy metal. V Snine predvedú ich najnovší album Veni-Vidi-Vice.

Zo slovenskej scény pribudol do programu prešovský lámač sŕdc desaťročiami, rocker a legenda domácich pódií PETER NAGY pozývajúci všetkých do Sniny: „Už čakám ro(c)k pod Kameňom, aby som vám mohol oznámiť túto fajn správu, že po dvoch rokoch znova budem hrať na medzinárodnom rockovom festivale v Snine, na Rock pod Kameňom. Nezabudnite, Peter Nagy a Indigo, 10. 8. hráme na Rock pod Kameňom v Snine. Tešíme sa na vás!"

Rock pod Kameňom bude hostiť špičkových velikánov rocku. Kapely, ktoré v koncertných setoch rozpália plamene pod vysokou pecou, ako sa na rockovej open air akcii svedčí a patrí. O otvorenie šestnásteho ročníka festivalu Rock pod Kameňom sa z ostra postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku – KABÁT, doplnia ju HELLOWEEN, DRAGONFORCE a TOMÁŠ KLUS.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke
www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 39 €. Využiť tiež môžete skupinovú zľavu 4 + 1 (objednáte 5 vstupeniek, platíte za 4).

Viac informácií nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund