Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Rocková Lučina otevře letní sezonu na Žermanické přehradě
Publikoval: JO - Středa, 23.05. 2018 - 21:04:10
Rubrika: Aktuality

Text: Jiří Olszar

Rocková Lučina se po dvou letech vrací na místo činu! Po dvou ročnících minifestivalu v krásném prostředí autokempu Lučina u Žermanické přehrady si museli dát metaloví fanoušci menší pauzu. V loňském roce prodělával autokemp rozsáhlou rekonstrukci, proto byl další ročník Rockové Lučiny odložen až na letošní rok, konkrétně na datum 16. června 2018.

Letos už je ale vše při 'starém', ačkoliv několik změn na návštěvníky přece jen čeká. Zmiňová rekonstrukce areálu autokempu totiž stále probíhá, proto došlo k menší změně, kde bude probíhat samotný hudební večírek. Ten proběhne, a pod názvem Rocková Lučina vůbec poprvé pod širým nebem, v areálu Minigolfu, který přímo sousedí s autokempem Lučina. Fanoušci zvyklí na příjemné prostředí a občerstvení v autokempové restauraci z minulých ročníků nemusejí mít samozřejmě žádné obavy. I místní bar nabízí podobně příjemné prostředí, kde pivo teče proudem a do něčeho se zakousnout také bude dát – doufejme jen, že ne do pohledných servírek. Co se týče noclehu, návštěvníci zde mohou stanovat, a to zcela zdarma.

Open air charakter letošní Rockové Lučiny tak trochu navazuje na akce OLD Metal Moto Fest, které rovněž pořádala karvinská kapela OLD. A ta samozřejmě nebude v line-upu chybět ani tentokrát a naservíruje svůj neurvalý thrash odeřvaný v češtině všem metalu chtivým fans, letos opět v lehce pozměněné sestavě, kterou doplnil baskytarista Martin Vaněk (Demiurg, Death Revival). Spříznění, nikoliv však žánrově, TOP SEKRET z Nového Jičína nebudou pro návštěvníky OLDovských akcí žádnou neznámou a rozmetají všechny přítomné svým nekompromisním grind'n'rollem. Třetí jméno v letošní soupisce bude tak trošku neznámým pojmem. Karvinská skupina STONE THRONE je poměrně mladá nejen svou existencí, ale i samotnou sestavou. Nicméně na pár odehraných akcích kluci potvrdili, že hrát rozhodně umí, a potěšit by měli zejména příznivce power/heavy metalu.

Ačkoliv soupiska není nijak objemná, stálí návštěvníci mohou jen potvrdit, že tento – a doufejme, že už tradiční – žermanický hudební 'otvírák' patří k akcím, na které se jen tak nezapomíná. Skvělá muzika, velice příjemné prostředí u vody, nějaká ta dojezdová afterparty s reprodukovanou hudbou či posezení s kapelami a kamarády u pěnivého moku, k tomu třeba ranní odbourávání kocoviny ve vodách Žermanické přehrady, prostě ideálně strávený víkend, tím se podobné menší akce jen tak pochlubit nemůžou.

16. června 2018 budou tedy všichni nejen zdejší metalisti na 'značkách', respektive v areálu minigolfu u autokempu Lučina u Žermanické přehrady. Startuje se už v 18.00 a vstupné je tradičně symbolické – 20 Kč.

Související odkazy:
www.facebook.com/events/600624570299773
www.old.unas.cz
www.facebook.com/OLD-95836504010
www.bandzone.cz/topsekret
www.bandzone.cz/stonethrone


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund