Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Rocktherapy letos poprvé na dvou scénách
Publikoval: JO - Čtvrtek, 17.05. 2018 - 16:21:09
Rubrika: Aktuality

Text: Jiří Olszar

Zásadní změnou pro jubilejní 10. ročník charitativního festivalu Rocktherapy, který se tradičně uskuteční 25. 8. 2018 v Letním kině v Orlové, je skutečnost, že letos bude hudební produkce probíhat hned na dvou stagích. Během devíti let si festival získal nejen hodně fanoušků, ale i větší povědomí v širším festivalovém světě, s čímž úzce souvisí i velký zájem samotných interpretů, kteří neváhají slevit ze svých honorářů, aby pomohli dobré věci.

A letos tomu samozřejmě nebude jinak, takže rockeři se srdcem na pravém místě budou opět pomáhat. Podtitul letošního ročníku zní 'Hudbou na pomoc dětem s onkologickým onemocněním'. Konkrétně se jedná o tři malé děti (4–12 let), o kterých si můžete více přečíst na oficiálních festivalových stránkách www.rocktherapy.7u.cz.

A co čeká návštěvníky po hudební stránce? Již loni, krátce po devátém ročníku, potvrdili účast populární TRAKTOR – v poslední době stálice festivalové scény. K nim se na Stagi A připojí elektrorockoví PUBLIC RELATIONS z Ostravy, další 'elektronici' z Brna INFINITY nebo poděbradští SENDWITCH, kteří letos absolvovali úspěšné turné s kapelou Harlej. Dále to budou havířovští BASTARD, kteří právě točí nový klip a ve studiu Citron připravují comebackové album. Z Jablunkova dorazí rock'n'rolloví dravci WITCH HAMMER a chybět nebudou ani domácí AHARD jejichž kytarista Ivan 'Jeki' Jekielek je právě hlavním organizátorem festivalu. Kromě nového bubeníka skupina představí i ukázky z chystaného alba. Večerní program pak doplní další festivalová jistota DOGA, která letos vypustila do světa výborné album Hard werk, se kterým absolvovala i velice povedené turné.

Stage B bude patřit převážně mladým a neokoukaným kapelám, kterým ale rozhodně nechybí patřičné zkušenosti. Pohodový rokec nabídnou ostravští ERAR EŠUS, podobně jako holky z kapely AIKEN. Bluesoví fajnšmekři si pak dozajista smlsnou na ZEZADU BLUES a příznivce ostřejších tónů pro změnu potěší vystoupení kapel INNER EMPIRE a ANIMAL ROCK.

Kromě hudby bude připraven i doprovodný program, který pořadatelé pomalu dolaďují. Pravidelně aktualizované informace najdete na oficiálních festivalových stránkách a Facebooku (viz. odkazy níže). Nezbývá tedy nic jiného než si poznamenat do kalendáře – festival Rocktherapy 2018, 25. 8., Orlová, areál Letního kina – a přijít podpořit dobrou věc.

Související odkazy:
www.rocktherapy.7u.cz
www.facebook.com/rocktherapy
www.facebook.com/events/1725438017760682


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund