Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Pekelný ostrov začátkem července v Holýšově
Publikoval: JO - Středa, 16.05. 2018 - 18:50:08
Rubrika: Aktuality

Text: Ludmila Fliegelová

Letos to bude již posedmé, co se první červencový víkend otevřou brány Pekelného ostrova. Minulý rok tisíce lidí přijaly svoji identitu správného pekelníka a dorazily na již tradiční rockový open air do Holýšova. Ročník 2018 nás bude těšit nejen našlapaným programem na dvou střídajících se pódiích, ale i rozšířením areálu o pekelnou pláž u splavu, tedy velmi příjemnou chill-out zónu.

A velmi příjemně začneme již ve čtvrtek. Pro všechny nedočkavé rockery je opět připravena warm-up party, která je každoročně oblíbená nejen svým programem, ale i cenou za vstupné – je totiž zdarma. Návštěvníci mají možnost si již ve čtvrtek vyměnit své vstupenky za ID pásky a předejít tak pátečnímu návalu. Také si mohou zajistit dobrá místa jak na parkovišti, tak i ve stanovém městečku.

A co se týče muziky, ani letos se nebude měnit klasická struktura festivalu. Opět přivítáme ty nejznámější kapely česko-slovenské hudební scény a jednu kapelu zahraniční. Naším zahraničním hostem pro tento rok jsou britští URIAH HEEP, označovaní jako zakladatelé hard rocku a legendy světové hudební scény. Z české hudební scény se můžeme těšit na CHINASKI, kteří letos přijedou v nové svěží sestavě a zahrají nám ty nejoprášenější hity. Stejně jako v roce 2015 nás navštíví ARAKAIN s LUCIÍ BÍLOU a unikátně, pouze na Pekelném ostrově, se nám ukáže kapela HARLEJ spolu se symfonickým orchestrem pod taktovkou Oty Balage.

Svoji ohnivou a energickou show nám přivezou RYBIČKY 48, texty plné příběhů přiveze skupina VYPSANÁ FIXA a vystoupení plné komiků, humorného mluveného slova a kultovních písniček přiveze BANJO BAND IVANA MLÁDKA. Nutno zmínit i stálice české hudební scény, jejichž vystoupení jsou vždy plná známých rockových nadupaných pecek. Jsou jimi DYMYTRY, DOGA, KOMUNÁL, ALKEHOL, TRAKTOR, KRUCIPÜSK nebo DE BILL HEADS. Potěšíme stále rostoucí fanouškovskou základnu skupiny TRAUTENBERK i milovníky hitů Waldemara Matušky či Michala Tučného v rockovém podání od WALDA GANGU. Premiéru na Pekelném ostrově bude mít kapela KERN založená v roce 1981, patřící mezi rockové legendy.

Každý rok se snažíme, aby vám na Pekle bylo co nejpříjemněji. Po loňské návštěvnosti je načase areál zvětšit. Jak už bylo řečeno, letošním tématem festivalu bude pekelná pláž u řeky Radbuzy, díky které vznikne klidnější zákoutí festivalu. I letos budou k dispozici sprchy, stanice pro dobíjení telefonů, úschovna nebo bankomat.

Minulý rok se stala velmi atraktivní VIP zóna, kterou na festivalu nemohl přehlédnout snad nikdo. Přímo vedle velkokapacitního stanu s pevnou podlahou, hospodou s posezením a zahrádkou byl, a bude letos znovu, zaparkován anglický 'double-decker'. Z jeho vrchní terásky mají VIP návštěvníci nezapomenutelný výhled na celý areál festivalu. A co potěší snad každého festivalového návštěvníka této zóny, jsou např. nápoje do skla, kafe do porcelánu nebo vlastní WC. Neváhejte s koupí vstupenky, kapacita je omezena. VIP vstupenku lze nyní koupit za 1500 Kč.

Místo konání – Holýšov
Typ – rockový open air festival
Datum konání – 6.–7. 7. 2018 (5. 7. warm-up večírek zdarma)
Webové stránky – www.pekelnyostrov.cz

Otevírací doba areálu:
- v pátek od 14.00–02.00
- v sobotu od 12.00–02.00
po skončení vždy afterparty v non-stop baru před areálem

Mobilní aplikace – QR kód k stažení zde:


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund