Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Chodrockfest připravuje už osmý ročník
Publikoval: JO - Úterý, 15.05. 2018 - 22:15:53
Rubrika: Aktuality

Text: Ludmila Fliegelová

Osm let oslaví domažlický festival Chodrockfest, který jako každý rok proběhne v rámci Vavřinecké pouti spojené s Chodskými slavnostmi. Zatímco se na domažlickém náměstí budou hemžit tisíce lidí, v jezdeckém areálu TJ Start bude probíhat 'střídání stráží'. Odvedeme zdejší koně na klidnější místo a přivedeme davy lidí milujících rockovou muziku. A právě tento areál dodává festivalu tu správnou atmosféru. Písčité terasovité prostředí obklopené stromy umožňuje Chodrockfestu zajistit pro návštěvníky dvě střídající se pódia, oddělená zónou 'pro mlsné a hladové'.

Příjemné prostředí je zajištěno. Samozřejmostí ale je zajistit také plnohodnotný festivalový servis. Ani tento rok nebudou chybět v areálu sprchy, úschovna nebo stanice pro dobíjení mobilních telefonů. Co potěší snad každého návštěvníka, je stanové městečko v bezprostřední blízkosti festivalového areálu, které je zdarma. A pokud nějaký návštěvník zatouží po chodském folkloru, centrum města je vzdálené jen několik minut od areálu.

Nejočekávanější je však program, a ani letos se nebudeme nudit. Naše pozvání přijala slovenská pop-rocková skupina NO NAME, PIPES AND PINTS v čele s novým zpěvákem Travisem OʼNeillem nebo skupina MŇÁGA A ŽĎORP, známá především díky své písni Hodinový hotel. S kytarou a originálními texty nás navštíví XINDL X a přijede i mladá úspěšná talentovaná kapela MIRAI. Nebudou chybět ani kapely pro pořádné rockery, jako jsou DYMYTRY, hrající psy-core s originálním aranžmá, skupina HARLEJ – stálice české rockové hudební scény –, ALKEHOL se songy pro každého srdcaře pivaře nebo TRAKTOR se stále větší fanouškovskou základnou. Tematikou Krkonošských pohádek nás přijdou rozproudit TRAUTENBERK a hned jak přijde na pódium WALDA GANG, nikdo nezůstane v klidu stát.

Rock/metalová skupina KOMUNÁL, slavící 25 let, nám přiveze ty nejznámější hity jako Talisman nebo Je to zlý. U českých hudebních klasik zůstaneme. Z Plzně za námi přijede skupina ODYSSEA, fungující od roku 1972. Na pódium usedá na židličku sám, pouze s kytarou a nezapomenutelnými peprnými texty – ano, to je vždy naše 'třešnička na dortu', nekorunový kníže českého porno folku – ZÁVIŠ. A ani letos nebude chybět pořádná energická muzika v rytmu ska, a to v podání ZAKÁZANÝHOOVOCE nebo skupiny V3SKA. V neposlední řadě se nám představí také místní kapely, které prostě a jednoduše baví – STICX a ZASTODESET.

Program je jasný. Tak neváhejte, nyní na portále www.vstupenkovna.cz lze koupit celofestovou vstupenku za 450 Kč.

Chodrockfest je čistý festival
Ve festivalovém areálu Chodrockfestu můžete odpad třídit a na stánku Čistý festival za to dostat odměnu. Tam se odměny dočká totiž každý návštěvník, který přinese určitě množství plastů nebo papírů. Za každých 30 plastů získáte jednobodový žeton, který můžete vyměnit za skvělý dárek! Žetony můžete také střádat a později vyměnit za hodnotnější dárky. Přímo za 30 kusů plastů, například kelímků, můžete dokonce získat speciální žeton na jedno pivo zdarma! Kromě toho, že budete třídit odpad, pomůžete také svému festivalu získat certifikaci Čistý festival. Té je festival Chodrockfest držitelem již šest let. Tato certifikace je udělována osm let společností EKO-KOM, a. s., odpovědným festivalům a letním akcím za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpad a snaží se udržovat své areály čisté. Čistý festival probíhá pod záštitou projektu Samosebou.cz, který spojuje zábavu, zajímavosti, hudbu a třídění odpadu a recyklaci.

Chodrockfest 2018
Místo konání – Domažlice
Typ – multižánrový open air festival
Datum konání – 10.–11. 8. 2018
Webové stránky – www.chodrockfest.cz


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund