ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Rock For People čekají taneční afterparty se Sigmou
Publikoval: JO - Pondělí, 14.05. 2018 - 22:36:16
Rubrika: Aktuality

Text: Smart Communication
Foto: archiv Sigmy

Ačkoli line-upu festivalu Rock For People tradičně kralují především kapely rockových a metalových žánrů, mohou se návštěvníci i v letošním roce těšit na populární taneční afterparty. A ta největší bude na programu hned ve čtvrtek – po koncertu legendárních THE PRODIGY vypustí svoje chytlavé beaty a rytmy do davu britská SIGMA. Ta má na svém kontě přes 3 miliony prodaných singlů, 2 nominace na Brit Awards a spolupráci s takovými jmény, jako jsou Rita Ora, Birdy nebo Take That.

Další dobrou zprávou pro milovníky taneční hudby je The Portal Show. Unikátní stage stylizovanou do podoby obřího mezigalaktického portálu, která je jediná svého druhu v Evropě, přivezou do hradeckého Festivalparku pořadatelé největšího světového drum'n'bassového festivalu Let It Roll. Stejně tak se postarají i o luxusní zahraniční a český line-up plný hvězdných jmen v čele s DIRTYPHONICS a DELTA HEAVY.

Fanoušci mají pouze do konce května možnost koupit levnější vstupenky jen za 1 850 Kč. V prodeji je i limitovaná edice jednodenních vstupenek. Více na www.rockforpeople.cz.

24. ročník jednoho z nejstarších domácích hudebních festivalů letos nabídne například již zmiňované legendární The Prodigy, dánskou heavymetalovou stálici VOLBEAT, americké rockery SKILLET, špičku britské indierockové scény THE KOOKS či na vrchol se deroucí BLOSSOMS. Poprvé se českému publiku představí kapely SICK PUPPIES nebo MARMOZETS. Velkou událostí bude koncert hlavního hrdiny jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby 'SUGAR MANA' RODRIGUEZE. Do hradeckého Festivalparku také zamíří řada elitních hardcorových kapel v čele se STICK TO YOUR GUNS a STRAY FROM THE PATH. Návštěvníci se můžou těšit taky na progressivemetalovou kanadskou kapelu ONI, která se dostala do širšího povědomí v loňském roce, kdy jela evropské turné se slavnými Children Of Bodom, nebo čerstvou akvizici prestižního labelu Fueled By Ramen, britskou partu BASEMENT. K dalším oznámeným jménům patří nové naděje britské scény VALERAS nebo extravagantní francouzský rapper a beatmaker KILLASON. Po dvou letech se na festival vrátí nespoutaní HO99O9 (čti horror). Démonické duo vydalo od té doby nové album United States Of Horror, projelo Spojené státy a zahrálo si na legendárním Glastonbury.
Neoddělitelnou součástí Rock For People jsou kapely a muzikanti domácí scény, mimo jiné znovuobnovená GAIA MESIAH, slovenští divočáci HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA nebo TŘI SESTRY.

I když Rock For People je v první řadě festival hudební, nedílnou součástí oblíbené třídenní akce je doprovodný program a jedinečná atmosféra. Již poněkolikáté čeká návštěvníky takový festival uvnitř festivalu – Street Food Rocks. Jedinečná gastronomická tour s hudebním zážitkem, která se nejprve samostatně představí v Plzni, Hradci Králové a Praze, vyvrcholí právě na Rock For People. Putovní food festival nabídne návštěvníkům netradiční kulinářské zážitky a kvalitní gastronomii z celého světa. Novou tvář vtisknou Rock For People studenti Fakulty stavební ČVUT, kteří letos navrhnou podobu hlavní vstupní brány festivalu. Návštěvníci si budou moci užít i pořádný relax; kromě bazénu, pláže a chill out zón je pro ně připravené třeba kino. Čekají na ně také sportovní a adrenalinové zážitky, exhibice, soutěže a workshopy.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund