inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

30 Seconds To Mars se po čtyřech letech vrátí na Slovensko
Publikoval: JO - Úterý, 08.05. 2018 - 20:22:19
Rubrika: Aktuality

Text: Michaela Horáková
Text: archiv skupiny

Americká skupina 30 SECONDS TO MARS je slovenskému publiku poměrně dost známá, protože se u našich sousedů před čtyřmi lety objevila na festivalu Topfest. A pro všechny fanoušky máme dobrou zprávu. Po dubnovém koncertu v Praze se tato kalifornská partička už na konci léta, přesně v pátek 31. srpna, představí i na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislavě. Informovala o tom pořádající agentura Vivien.

Legendární rockeři, bratři Jared a Shannon Leto a Tomo Miličević, baví svou hudbou celý svět už neuvěřitelných 20 let! Jejich živá vystoupení jsou díky neskutečné dávce energie a skvělé zábavy považována za jedna z nejlepších. Hudební kritici je přirovnávají ke kapelám Pink Floyd, The Cure, a dokonce i U2.

A v srpnu si budete moci naživo vychutnat nejen zásadní hity The Kill, Kings And Queens, This Is War nebo Closer To The Edge, ale i novinkové skladby z aktuálně vydaného alba America. To se dokonce krátce po svém vzniku dostalo na přední příčku prestižní hitparády Billboard 200. Hned první singl Walk On Water zaznamenal u veřejnosti velmi vřelé ohlasy a při koncertech dosahuje až hymnických rozměrů.

„Je to píseň o svobodě, vytrvalosti, změně a boji o to, v co věříme. Jde o volání do zbraně, ale skladba je také plná optimismu a naděje, která je nedílnou součástí amerického snu," říká Jared Leto. Video je složeno z několika scén připravovaného dokumentu s názvem A Day In The Life Of America. Zapojilo se do něj jak 92 profesionálů ze štábu, tak tisíce fanoušků po celých amerických státech během slavnostního dne 4. července.

Mají za sebou spoustu úspěchů po celém světě, přes 16 miliónů prodaných alb, jsou držiteli mnoha hudebních ocenění. Navíc s deskou This Is War se díky největšímu počtu koncertů odehraných k jednomu albu, kterých bylo přesně 309, zapsali do Guinnessovy knihy rekordů. K rostoucí popularitě vydatně napomohl i charismatický frontman a jeden z oblíbených amerických herců současnosti, který je zároveň držitelem prestižního Oscara. Hereckou a pěveckou kariéru ale dokáže dostatečně oddělit. Zpěvák je znám svou velmi přátelskou komunikací s publikem a jako režisér drtivé většiny klipů kapely se podílí i na vizuální stránce koncertní show.

Bratislava se má proto skutečně na co těšit. Vstupenky jsou dostupné na www.vivien.sk a v síti Ticketportal, cena (i VIP lístků) se pohybuje od 59 do 799 eur.

Související odkazy:
www.vivien.sk
www.thirtysecondstomars.com
www.adventuresinwonderland.com
Událost na FB – www.facebook.com/events/1655466871187277


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund