inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Kamenité Čas Rock Fest zve na tři dny nabité tou nejlepší muzikou
Publikoval: JO - Čtvrtek, 26.04. 2018 - 22:16:39
Rubrika: Aktuality

Text: Martin Vaněk

Areál Kamenité pod kopcem Prašivá ve Vyšních Lhotách je ideálním místem pro hudební akce, a proto opět po roce přivítá festival Kamenité Čas Rock Fest 2018, letos v termínu 21.–23. června.

Letos to bude už XIII. ročník, a je tedy jasné, že své místo mezi ostatními festivaly už má jisté. Rovněž návštěvníci už dopředu vědí, co od tohoto festu očekávat – tedy skoro až rodinnou a přátelskou atmosféru, částečně kryté místo pro případ nepřízně počasí, pestrý výběr jídla a dalších festivalových záležitostí, ale v neposlední řadě pořádnou hudební nálož toho nejlepšího, co domácí scéna nabízí, a k tomu jako bonus pár zahraničních kapel. Ještě než se tedy pustíme do skupin, které letos budou k vidění a slyšení, je třeba zmínit jednu zásadní informaci, a to, že se po letech podařilo domluvit jako hlavní pivo festivalu domácí Radegast! Fanoušci pěnivého moku tak mohou jásat.

A nyní již ke kapelám. Některé už se staly nedílnou součástí tohoto festivalu a bez nich by patrně festivalu něco chybělo. Jednou z nich jsou TRAKTOR, kteří s sebou přivezou kromě novinkového DVD Prach a vzduch také své osvědčené pecky. Další dobře známou patou bude DOGA, která tentokrát představí novou desku Hard Werk i novou scénu. Po roční odmlce dorazí HORKÝŽE SLÍŽE, které snad ani není třeba více představovat. Energii do nás určitě stejně jako před dvěma lety napumpují KRUCIPÜSK v čele s excentrickým frontmanem Tomášem Hajíčkem. ROOT budou určitě patřit mezi vítěze v těžké váze, protože kromě pořádně zatěžkaných riffů přivezou jistě i svou knihu historie kapely. Z Brna dorazí několika Anděly oceněná INSANIA, takže rouhačská show bude pokračovat.

Z Polska přijede heavy/thrashová úderka CRYSTAL VIPER, máme se tedy na co těšit. V podobném, ne-li ještě tvrdším duchu zahrají HORRORSCOPE, kteří zde již před dvěma lety vystoupili. Nesmíme zapomenout ani na KOMUNÁL, který to sem má sice nějakých 300 km, ale můžeme je s klidným srdcem prohlásit za domácí partu. Na festival zavítá po letech VILÉM ČOK a jeho BYPASS, doufejme tedy, že pouze s kapelou tohoto jména. Co říct k WALDA GANGU? Určitě nás bude čekat kopec zábavy. Vyškovští DARK GAMBALLE to do nás naperou svým spojením tvrdých riffů a elektroniky. To ostravská SALAMANDRA by už mohla dorazit se zbrusu novou deskou. Dále nás čeká ještě několik kapel, namátkou třeba PENZISTOR, TRAUTENBERK, slovenští MAD FREQUENCY, velká neznámá BLACKTHORN z Ruska a další...

Letošní Kamenité Čas Rock Fest 2018 tedy už zná skupiny, program se může ještě nepatrně změnit. Více informací najdete na stránkách pořádající agentury Mar-Tom, kde kromě formy předprodeje bude doplněn i rozpis kapel na jednotlivé dny. Nezbývá tedy než v kalendáři zakroužkovat termín 21.–23. 6. 2018, nahlásit dovolenou, vybrat nějakou tu korunu a vyrazit na místo.

Související odkazy:
www.mar-tom.cz
www.facebook.com/Mar-Tommusic-146726932083283
www.facebook.com/events/1912134869038024
www.vstupenky.ticket-art.cz/festivaly/kamenite-cas-rock-fest-2018-14074


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund