inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Legendární Public Image Ltd v létě odehrají svůj premiérový koncert v Praze
Publikoval: JO - Neděle, 15.04. 2018 - 20:35:52
Rubrika: Aktuality

Text: D-Smack-U Promotion

U příležitosti 40. výročí založení PUBLIC IMAGE LTD (PIL) Johna Lydona kapela s potěšením oznamuje velké evropské a japonské turné s názvem The Public Image Is Rotten Tour, které začne 30. května v Bristolu. Velkou radost udělají PIL určitě také svým fanouškům v České republice, protože odehrají svůj historicky první koncert v Praze 13. července 2018, kdy vystoupí na pódiu Lucerna Music Baru. Vstupenky za 790 Kč + poplatky jsou na stránkách Lucerna Music Baru a v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 900 Kč.

Další výroční aktivity PIL zahrnují vydání boxsetu mapujícího jejich kariéru a stejnojmenného dokumentu, který bude mít premiéru na festivalu Tribeca Film Festival v New Yorku a který byl již uveden na londýnském festivalu Raindance v roce 2017. Režíroval ho Tabbert Fiiller a dokument bude letos uveden ve vybraných kinech.

Kapela byla naposledy na turné v roce 2016 a to bylo tehdy mnohými považováno za jedno z jejich nejlepších. Nadcházející turné s 32 koncerty zahrnuje i festivalová vystoupení v Británii, Holandsku a Polsku včetně vystoupení na Camden Rocks Festivalu v Londýně.

V roce 2015 kapela vydala desáté studiové album What The World Needs Now..., které následovalo po úspěšném albu z roku 2012 This is PiL, vydaném po dvaceti letech od předešlého počinu. What The World Needs Now... si PIL sami financovali a vydali na svém labelu PiL Official přes distribuci Cargo UK Distribution.

PIL jsou považováni za jednu z nejvlivnějších a nejinovativnějších skupin rockové historie, jejich hudba a vize jim přinesly 5 UK Top 20 singlů a 5 UK Top 20 alb. Neustále se měnící sestava v čele se stálým frontmanem Johnem Lydonem vydala debut First Issue v roce 1978 a v roce 1992 na dvacet let poslední album That What Is Not. Lydon poté v roce 2009 PIL obnovil a vyjel s nimi na turné.

Public Image Ltd jsou John Lydon, Lu Edmonds, Scott Firth a Bruce Smith. Je to nejstabilnější sestava v historii skupiny.

John Lydon – frontman Sex Pistols založil Public Image Ltd v roce 1978. Mimo PIL vydal několik sólových desek. Přináší rovněž masám kvalitní TV programy a je autorem biografie Anger Is An Energy: My Life Uncensored.

Lu Edmonds – multiinstrumentalista a původně kytarista The Damned si zahrál v PIL v roce 1986 na albu Happy? a podílel se jako autor na albu 9.

Bruce Smith – bubeník v The Pop Group a předtím v The Slits se stal členem PIL v roce 1986 a hrál na albech Happy? a 9.

Scott Firth – basový kytarista a multiinstrumentalista, který hrál a spolupracoval s mnoha umělci, jako např. se Stevem Winwoodem, Johnem Martynem a Elvisem Costellem.

Více info:
www.pilofficial.com
www.facebook.com/pilofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.musicbar.cz/program/public-image-ltd-uk


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund