ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Rock pod Kameňom 2018 doplnia rýchlici DragonForce a pesničkár Tomáš Klus
Publikoval: JO - Středa, 11.04. 2018 - 15:18:04
Rubrika: Aktuality

Text: Pavol Dráb
Foto: archív festivalu

Medzinárodný rockový festival Rock pod Kameňom pridáva do svojho programu ďalšie dve obľúbené mená. Hviezdou svetového mena sú DRAGONFORCE, ktorí najviac pútajú pozornosť rýchlymi melodickými skladbami. Predaj albumov v sedemciferných číslach, nominácia na Grammy v kategórii 'Best Metal Performance', skvelý predaj vstupeniek v rámci celosvetových turné, gitarové sóla atakujúce rýchlosť svetla prstami Hermana Li, samostatne ovenčeného titulmi za jeho inštrumentálne schopnosti. Festival tiež ponúkne popredného českého pesničkára Tomáša Klusa premiérovo pod holým nebom na východe Slovenska.

Kapela DragonForce je svetovým rýchlikom a v kombinácii s kvalitne vybudovaným menom a davom fanúšikov patrí medzi metalové esá. Od vzniku kapela vyniká vďaka božskému gitarovému zvuku a magickým prstom Hermana Li a Sama Totmana.

DragonForce – Fury Of The Storm www.youtube.com/watch?v=BxF7pfW7sqI

Novinkou v kapele je remasterovaný album The Power Within, ktorý sa plánuje vydať o necelý mesiac. „Mám radosť, ako sa Re-Powered Within ukázalo. Remixovali a prerobili sme pôvodnú hudbu s modernejšou produkciou, v duchu našich posledných dvoch albumov. Výsledkom je jasnejší a nabitejší zvuk. Fanúšikovia budú môcť počúvať hudbu podrobnejšie, prinášame tak detaily, ktoré predtým nepočuli a vstúpili do nových skladieb, ktoré milujeme ešte viac," hovorí gitarista Herman Li.

Žánrovo trocha inak divákov roztancuje a poteší TOMÁŠ KLUS. Známy český spevák a pesničkár je hudobným fenoménom posledných rokov ako v Čechách, tak na Slovensku.

Tomáš Klus feat. Tamara Klusová – A pak www.youtube.com/watch?v=gUSVCwcPS0w

Tomáš Klus doposiaľ na slovenských festivaloch vystúpil iba zriedka, preto je veľkou cťou ho privítať premiérovo pod šírim nebom na východe Slovenska. Jeho improvizačný talent, humor, ale aj silné myšlienky povznášajú koncerty na vysokú úroveň, kedy odchádza publikum nabité pozitívnou energiou a s mierom v duši.

Doposiaľ sme z line-upu uverejnili a o otvorenie šestnásteho ročníka festivalu Rock pod Kameňom sa z ostra postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku – KABÁT.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke
www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 25 €.

Viac informácií nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund