inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Rock For People hlásí dánskou smršť jménem Volbeat
Publikoval: JO - Středa, 21.03. 2018 - 19:17:57
Rubrika: Aktuality

Text: Smart Communication
Foto: Ross Halfin

Dánská heavymetalová stálice VOLBEAT je nejnovější posilou line-upu festivalu Rock For People, který proběhne od 4. do 6. července 2018. Populární parta kolem frontmana Michaela Poulsena pravidelně headlinuje ty největší evropské festivaly, jako jsou Rock Im Park, Nova Rock či Graspop a letos v létě jejich vystoupením vyvrcholí v pátek Rock For People. Připojí se tak k dosud ohlášeným kapelám, jako jsou THE PRODIGY, THE KOOKS, 'Sugar Man' RODRIGUEZ, BEASTSTEAKS, SKILLET, IN THIS MOMENT, MARMOZETS, STICK TO YOUR GUNS, BLOSSOMS a další.

Volbeat jsou kapela, která se rozhodla ignorovat hudební hranice a předsudky o škatulkách v hudebních stylech, jejich rarita totiž tkví v kombinací rockabilly, metalu a původního rock'n'rollu Elvise Presleyho nebo Johnnyho Cashe. I díky tomu získali v roce 2014 nominaci na Grammy za song Room 24 v kategorii 'Nejlepší metalová performance' a prodali přes 2 800 000 alb. „Viděl jsem je před dvěma lety na německém Rock Im Parku, který tehdy headlinovali po boku Red Hot Chili Peppers a Black Sabbath. Je to fenomén a jejich popularita v Evropě je obrovská – v době jejich setu byly ostatní stage poloprázdné, všichni totiž museli vidět Volbeat!" říká šéf Rock For People Michal Thomes.

Fanoušci mají jen do konce března možnost koupit levnější vstupenky za 1750 Kč. V prodeji je i limitovaná edice jednodenních vstupenek. Více na www.rockforpeople.cz. Aktuální edice celofestivalových pasů je do 31. 3. 2018 v prodeji za cenu 1750 Kč.

Rock For People není jen třídenní hudební maraton, na návštěvníky čeká i bohatý doprovodný program od sportu a adrenalinu přes módu až po vychytané chill-out zóny. Samozřejmostí je kvalitní zázemí a servis pro návštěvníky, který čerpá z více než dvaceti let zkušeností.

Volbeat se dali dohromady v roce 2001 v hlavním městě Dánska Kodani. Zpěvák a kytarista Michael Poulsen hrál nejdřív v deathmetalové kapele Dominus, ale po nějaké době měli tamní deathmetalové scény plné zuby a kapela se rozpadla. Poulsen pak s několika kamarády a dalšími bývalými spoluhráči založil Volbeat. Ostatně jméno kapely vychází právě z názvu třetího alba Dominus. Během let si prošli několika personálními změnami, v současné sestavě najdeme dva spoluzakládající členy – Michaela Poulsena a bubeníka Jona Larsena, potom kytaristu Roba Caggiana (ex-Anthrax) a baskytaristu Kaspara Boye Larsena. Na svém kontě mají celkem šest alb, tím zatím posledním je Seal The Deal & Letʼs Boogie z roku 2016.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund